MENU

Royal Canin Vet. Adult 10kg

Nekastrovaní dospělí psi střední velikosti s hmotností 11–25 kg, s citlivostí kůže nebo citlivým trávením.

EAN: 3182550760324 ID: 3167

Cena: 876 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 9.6.2020
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 76 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Royal Canin Vet. Adult

Kompletní krmivo špičkové veterinární řady VET Care určené pro dospělé psy plemen střední velikosti s hmotností 11 až 25kg.

Krmivo je určeno pro nekastrované dospělé psy střední velikosti s hmotností 11–25 kg, s citlivostí kůže nebo citlivým trávením. Nad 12 měsíců věku.

Indikace: citlivé trávení, citlivá pokožka
 
  • Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.), dužiny cukrové řepy, rýže a rybího oleje zajišťuje zdravé zažívání a maximální stravitelnost krmiva.
  • Obsahuje přídavek několika klíčových živin k obnovení přirozené srsti a ochraně kůže.
  • Specifická receptura, pro kterou byly vybrány vyjímečné přírodní aromatické látky a vynikající ochranné látky, které zajišťují čerstvost výrobku (prostřednictvím ochranné atmosféry) a pomáhají tak zajišťovat optimální chutnost krmiva.
  • Patentovaná směs synergistických antioxidantů s vysokým obsahem vitamínu E a C, taurinu a luteinu pomáhá zmírňovat poškození buněk způsobené oxidací a aktivitou volných radikálů.Další informace:

Složení: Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, rýže, pšeničná mouka, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, dužina řepy, pšeničný lepek, dehydratovaný vepřový protein, rybí tuk, sojový olej, fruktooligosacharidy (FOS), DL-methionin, L-lysin, olej z brutnáku lékařského, taurin, extrakt z měsíčku (zdroj luteinu).


 


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

* * * PROSÍME, PODPOŘTE NÁŠ OBCHOD ZDE * * *