Dodací podmínky

doprava.pngV e-shopu Dobrá miska můžete využít hned několik možností, jak si převzít své zboží. Pro každou objednávku si vyberte vždy tu nejvhodnější.

Doprava

 

Objednávky přijaté do 14:00 jsou doručovány v následující pracovní den (platí při platbě Twisto nebo dobírkou).

Česká pošta- Balík do ruky 79 Kč s DPH (při hmotnosti do 28kg)
   
Geis 79 Kč s DPH (při hmotnosti do 19kg)
  89 Kč s DPH (při hmotnosti 20 - 29kg)
  98 Kč s DPH (při hmotnosti 30 - 47kg)
  při hmotnosti vyšší než 47kg se dopravné dvojnásobí
   
Brněnský Expres 79 kč s DPH
 
 

Osobní odběr - výdejní místa

Heurka point - Uloženka 49 Kč s DPH (při hmotnosti do 20kg)
DPD partner (pickup) 59 Kč s DPH (při hmotnosti do 20kg)
Vinotéka Dobrá miska (ul. Tererova 2, Brno) 25 Kč s DPH
Provozovna ve Žďáru Zdarma

Platby

Twisto - platba online Zdarma
Převodem Zdarma
Dobírka - platba v hotovosti  20Kč s DPH                            
Platba kartou Payu Z technických důvodů dočasně mimo provoz.
   

Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto nebo na dobírku), nákup máte doma hned následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v e-mailovém potvrzení objednávky.

Objednávky jsou doručovány v pracovních dnech mezi 8:00 a 19:00, ale výběr konkrétní hodiny pro dodání není bohužel možný. Před doručením budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Protože se jedná o balík do vlastních rukou, v případě vaší nepřítomnosti bude zanechán na poště.

Geis 

Společnost Geis doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto nebo na dobírku), nákup máte doma hned následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. Je-li objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v e-mailovém potvrzení objednávky.  

Objednávky jsou doručovány v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00, ale výběr konkrétní hodiny dodání není bohužel možný. Přepravní společnost vás bude o čase doručení telefonicky informovat. 

Brněnský Expres:

Brněnský Expres doručuje pouze pro Brno a okolí v pracovní dny od pondělí do pátku. Pokud objednáte do 8:30h vaše objednávka vám bude doručena ještě ten den. Před doručením budete telefonicky informováni.

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1HW8HZruvPff-MMsR_48CmX8Gd4k&ll=49.198016993576395%2C16.615509400000064&z=9

 

Osobní odběr

V případě, že preferujete osobní předání, rádi vám objednávku doručíme na některé z výdejních míst. Při osobním odběru účtujeme poplatek za doručení ve stejné výši, v jaké nám jej účtuje provozovatel výdejního místa.

Heureka point – Uloženka/DPD parcelshop: objednávky přijaté do 14:00 jsou v ten samý den expedovány. Doručení proběhne následující pracovní den. O možnosti vyzvednutí vás bude informovat výdejní místo pomocí SMS zprávy a e-mailu. V obou najdete stejné unikátní heslo pro vyzvednutí zásilky z výdejního místa. Heslo si proto dobře uschovejte, bez něj vám zboží nebude vydáno.

Osobní odběr Tererova 2, Brno: Objednávky přijaté do 12:30 jsou ihned expedovány na adresu výdejního místa Tererova 2 v Brně a jsou ještě ten den připraveny k výdeji od 16:00. Výdejní místo je otevřeno od pondělí do soboty, 15:00–21:00. Zásilku je nutné vyzvednout do 7 dnů od doručení, pak bude vrácena.

DM Žďár 5 (Rájec-Jestřebí): Objednávky přijaté do středy do 14:00 budou ve výdejním místě ve Žďáru vydávány v pátek mezi 7:30–16:00. Jedná se o výdejní místo, do kterého zavážíme pouze objednané zboží, a to 1x týdně (ve čtvrtek). Výdejní místo se nachází na obecním úřadu Žďár 5 (zadní vchod). O termínu vyzvednutí budete vždy informováni e-mailem.

V případě zásahu vyšší moci nebo neočekávané události nenese DOBRÁ MISKA s. r. o. zodpovědnost za opožděné dodání zboží.

Způsoby platby

Platba Twisto

Okamžitý nákup s možností zaplatit později provozuje společnost Twisto payments, a. s. Splatnost faktury je 14 dní. Pokud v daném termínu fakturu neuhradíte, vystavujete se riziku sankčních poplatků podle všeobecných obchodních podmínek Twisto payments, a. s. 

Platba při převzetí zboží nebo dobírka 

V případě, že jste zvolili osobní převzetí, nákup hradíte v hotovosti přímo řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Můžete také zaplatit zásilku v hotovosti při vyzvednutí objednávky v odběrných místech.

Platba bankovním převodem

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, součástí e-mailového potvrzení objednávky jsou i všechny potřebné údaje pro bankovní převod. Zboží expedujeme po připsání platby na účet. V případě, že e-mail neobsahuje potřebné údaje, částku uhraďte na náš účet a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Bankovní účet pro platby v Kč: 2000610465/2010  

U produktů označených „DOPRAVA ZDARMA“ neúčtujeme poštovné.

U objednávek nad 2 500 Kč je dopravné ZDARMA.  

 

 

 

 

 

 

Granule Brit + 3kg ZDARMA ZDE

Přihlášení / Registrace

0 položek v košíku

MENU