Dodací podmínky

doprava.png

 

Doprava

 

Objednávky přijaté do 14:00 jsou doručovány v následující pracovní den (platí při platbě Twisto, PayU nebo dobírkou). 

Česká pošta- Balík do ruky

99 Kč s DPH (při hmotnosti do 28kg)

Geis

99 Kč s DPH (při hmotnosti do 47kg)

 

při hmotnosti vyšší než 47kg se dopravné dvojnásobí

Brněnský Expres

99 Kč s DPH

Osobní odběr - výdejní místa

Vinotéka Dobrá miska (ul. Tererova 2, Brno)

zdarma

Provozovna ve Žďáru

Zdarma

Heurka point - Uloženka

59 Kč s DPH (při hmotnosti do 20kg)

DPD partner (pickup)

59 Kč s DPH (při hmotnosti do 20kg)

Platby

Twisto - platba online Zdarma
Převodem Zdarma
Platba kartou  Zdarma                            
Dobírka - platba v hotovosti 20Kč s DPH
   

Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku), nákup máte doma hned následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v e-mailovém potvrzení objednávky.

Objednávky jsou doručovány v pracovních dnech mezi 8:00 a 19:00, ale výběr konkrétní hodiny pro dodání není bohužel možný. Před doručením budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Protože se jedná o balík do vlastních rukou, v případě vaší nepřítomnosti bude zanechán na poště.

Geis 

Společnost Geis doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku), nákup máte doma hned následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. Je-li objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v e-mailovém potvrzení objednávky.  

Objednávky jsou doručovány v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00, ale výběr konkrétní hodiny dodání není bohužel možný. Přepravní společnost vás bude o čase doručení telefonicky informovat. 

Brněnský Expres:

Brněnský Expres doručuje pouze pro Brno a okolí v pracovní dny od pondělí do pátku. Pokud objednáte do 8:30h vaše objednávka vám bude doručena ještě ten den. Před doručením budete telefonicky informováni.

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1HW8HZruvPff-MMsR_48CmX8Gd4k&ll=49.198016993576395%2C16.615509400000064&z=9

 

Osobní odběr

V případě, že preferujete osobní předání, rádi vám objednávku doručíme na některé z výdejních míst. Při osobním odběru účtujeme poplatek za doručení ve stejné výši, v jaké nám jej účtuje provozovatel výdejního místa.

Heureka point – Uloženka/DPD parcelshop: objednávky přijaté do 14:00 jsou v ten samý den expedovány. Doručení proběhne následující pracovní den. O možnosti vyzvednutí vás bude informovat výdejní místo pomocí SMS zprávy a e-mailu. V obou najdete stejné unikátní heslo pro vyzvednutí zásilky z výdejního místa. Heslo si proto dobře uschovejte, bez něj vám zboží nebude vydáno.

Osobní odběr Tererova 2, Brno: Objednávky přijaté do 12:30 jsou ihned expedovány na adresu výdejního místa Tererova 2 v Brně a jsou ještě ten den připraveny k výdeji od 16:00. Výdejní místo je otevřeno od pondělí do soboty, 15:00–21:00. Zásilku je nutné vyzvednout do 7 dnů od doručení, pak bude vrácena.

DM Žďár 5 (Rájec-Jestřebí): Objednávky přijaté do středy do 14:00 budou ve výdejním místě ve Žďáru vydávány v pátek mezi 7:30–16:00. Jedná se o výdejní místo, do kterého zavážíme pouze objednané zboží, a to 1x týdně (ve čtvrtek). Výdejní místo se nachází na obecním úřadu Žďár 5 (zadní vchod). O termínu vyzvednutí budete vždy informováni e-mailem.

V případě zásahu vyšší moci nebo neočekávané události nenese DOBRÁ MISKA s. r. o. zodpovědnost za opožděné dodání zboží.

Způsoby platby

Platba Twisto

Okamžitý nákup s možností zaplatit později provozuje společnost Twisto payments, a. s. Splatnost faktury je 14 dní. Pokud v daném termínu fakturu neuhradíte, vystavujete se riziku sankčních poplatků podle všeobecných obchodních podmínek Twisto payments, a. s. 

Platba kartou PayU

Při využití této platební metody budete přesměrování na do platební brány a my Vám zboží zašeleme obratem. 

Platba při převzetí zboží nebo dobírka 

V případě, že jste zvolili osobní převzetí, nákup hradíte v hotovosti přímo řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Můžete také zaplatit zásilku v hotovosti při vyzvednutí objednávky v odběrných místech.

Platba bankovním převodem

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, součástí e-mailového potvrzení objednávky jsou i všechny potřebné údaje pro bankovní převod. Zboží expedujeme po připsání platby na účet. V případě, že e-mail neobsahuje potřebné údaje, částku uhraďte na náš účet a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Bankovní účet pro platby v Kč: 2000610465/2010  

U produktů označených „DOPRAVA ZDARMA“ neúčtujeme poštovné.

U objednávek nad 2 500 Kč je dopravné ZDARMA. (do 47kg)

 

 

 

 

 

 

15% sleva na produkty Hill's ZDE

Přihlášení / Registrace

0 položek v košíku

MENU