MENU

Bosch Dog Adult Fish&Potato 15kg

Bosch Dog Adult Fish&Potato 15kg kompletní a vyvážené krmivo ve formě kroket z rybího a drůbežího masa pro dospělé psy s běžnou aktivitou.

EAN: 4015598002080 ID: 3925

Cena: 866 Kč
Dostupnost: Není skladem
Datum exspirace: 19.12.2019

Nákupem tohoto produktu získáte 75 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Bosch Dog Adult Fish&Potato je kompletní a vyvážené krmivo ve formě kroket z rybího a drůbežího masa pro dospělé psy s běžnou aktivitou.
ADULT Fish & Potato obsahuje jako hlavní zdroj proteinů vysoce hodnotné a kvalitní bílkoviny z rybího masa. Plně zpracovaný a vysoce stravitelný bramborový škrob je vedle špaldy velmi cenným energetickým zdrojem. 
ADULT Fish & Potato klade důraz zej­ména na své specifické složení, které ocení zejména jedinci, vykazující určitou nesnášenlivost na běžně dostupné druhy krmiv. Dodatečně přidané množství extraktu z korýšů a mušlí obsahuje chondroitin sulfát a glukosaminy v takové míře, aby preventivně ochránily pohy­bový aparát včetně kloubních chrupavek před jejich částečným opotřebováním.
Složení:
Kukuřice, sušené drůbeží maso, pšenice, ječmen, živočišný tuk, bramborový škrob, sušené ryby,  pšeničné krupice,  sušené maso, plátky řepy, lněné semínko, hrách, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, sušené skořápky, sušené čekanky.Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

* * * PROSÍME, PODPOŘTE NÁŠ OBCHOD ZDE * * *