MENU

Gelapony Chondro Biosol 3000ml

Doplňkové krmivo vhodné pro intenzivně zatěžované koně a při chronických pohybových potížích.

EAN: 8594004694720 ID: 14148

Cena: 1 837 Kč
Dostupnost: Skladem (4ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 14.11.2025
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 164 bonusových bodů


Popis

GELAPONY CHONDRO BIOSOL 3000ML

Doplňkové krmivo - komplexní perorální chondronutraceutikum s kolagenem CHP a glykosaminoglykany k intenzivní regeneraci kloubního systému a pro zlepšení elasticko-mechanických vlastností kloubních a vazivových tkání při vysoké sportovní zátěži. 
Díky vysoce efektivní kombinaci účinných látek zvyšuje Gelapony® Chondro Biosol elasticitu kloubních chrupavek, vazů a šlach, obnovuje pohyblivost a omezuje bolestivost kloubů.
Forma biosolu zajišťuje rychlé a snadné vstřebávání účinných látek a umožňuje snadnou aplikaci přípravku.
K výrobě tohoto produktu používáme vodu upravenou technologií AquaSanatura®.

Indikace:
doplněk léčby při osteoartróze a ostatních onemocněních pohybového aparátu koní pro intenzivní regeneraci tkání kloubního systému pro zlepšení hydratace kloubních chrupavek pro zlepšení pohyblivosti a omezení bolestivosti kloubů při extrémní sportovní zátěži

Doporučené dávkování:
kůň 50 ml denně
hříbě, pony 25 ml denně

Způsob použití:
Přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu koní.
Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce nebo podejte stříkačkou přímo do huby koně. Před použitím protřepat! Usazenina není na závadu kvality přípravku.
Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně dvou měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 2 – 3x do roka nebo pokračovat v podávání přípravku Gelapony Arthro. Při větších potížích doporučujeme podávání přípravku Gelapony Fast. Dlouhodobé i trvalé podávání je možné.
Gelapony® Chondro Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.

Balení: 3000 ml
Forma: tekuté doplňkové krmivo ve formě biosol
Složení v denní dávce 50 ml: kolagenní peptidy CHP 19220 mg, glukosaminsulfát 5500 mg, chondroitinsulfát 2000 mg, Silymarin 2100 mg, taurin 400 mg, provitamin A beta-karoten 340 mcg, vitamin H-biotin 20 mcg, vitamin C 163 mg, vitamin E 100 mg, selen 100 mcg, mangan 40 mg
Složení Gelapony Chondro Biosol 3000ml: hydrolyzovaná kolagenní želatina (31 %), glukosaminsulfát (9 %), Silymarin – extrakt z ostropestřece mariánského, chondroitinsulfát (3 %), taurin, bioplex-chelát manganu, vitamín E, vitamín C, beta-karoten, organická forma selenu produkovaná Saccharomyces cerevisiae, biotin, aroma, konzervační látky: kyselina citrónová, kalium-sorbát, demineralizovaná voda
Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby
Způsob skladování: při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovávat v chladu.


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***