MENU

Dodací podmínky

doprava.png

Doprava

Vzhledem k vyhlášení Nouzového stavu Vládou ČR a přetíženosti dopravních společností negarantujeme termíny dodání, které jsou uvedené níže. Dočasně jsme byli nuceni pozastavit odběr na výdejních místech. Platba dobírkou (v hotovosti) je možná u České pošty a při platbě u společnosti Geis doporučujeme platbu kartou u kurýra. 

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

ČESKÁ POŠTA – Balík Do ruky

Česká pošta doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku), nákup máte doma hned následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v e-mailovém potvrzení objednávky.

Objednávky jsou doručovány v pracovních dnech mezi 8:00 a 19:00, ale výběr konkrétní hodiny pro dodání není bohužel možný. Před doručením budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Protože se jedná o balík do vlastních rukou, v případě vaší nepřítomnosti bude zanechán na poště.

ČESKÁ POŠTA – Balík Na poštu

Česká pošta doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku), bude balík doručen následující pracovní den na požadovanou poštu. Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den.

Česká pošta Vás bude o vyzvednutí informovat sms zprávou nebo emailem. Při vyzvednutí balíku se prokážete dokladem totožnosti a sdělíte číslo balíku, které jste obdrželi v SMS zprávě. Úložní doba je 7dní.

ČESKÁ POŠTA – Balíkovna

Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku), bude balík připraven následující pracovní den v požadovaném BALÍKOVNĚ. Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den.

Balíkovny jsou speciálně označené přepážky na poštách a depech. O uložení balíku v BALÍKOVNĚ budete informovaní. Zásilka je vydávána na základě jména a kódu pro vyzvednutí zásilky (není nutné předkládat doklad totožnosti) balík může vyzednou třetí osoba, která bude znát kód pro vyzednutí. Dobírku uhradíte platební karou.

 GEIS

Společnost Geis doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku), nákup máte doma hned následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. Je-li objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v e-mailovém potvrzení objednávky.  

Objednávky jsou doručovány v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00, ale výběr konkrétní hodiny dodání není bohužel možný. Přepravní společnost vás bude o čase doručení telefonicky informovat. 

OSOBNÍ ODBĚR - DOČASNĚ POZASTAVENO!!!

V případě, že preferujete osobní předání, rádi vám objednávku doručíme na některé z výdejních míst. Při osobním odběru účtujeme poplatek za doručení ve stejné výši, v jaké nám jej účtuje provozovatel výdejního místa.

Geis-Point: objednávky přijaté do 14:00 jsou v ten samý den expedovány. Doručení na zvolené výdejní místo proběhne následující pracovní den. O vyzvednutí budete informování pomocí SMS zprávy.

 

Uloženka/DPD parcelshopobjednávky přijaté do 14:00 jsou v ten samý den expedovány. Doručení proběhne následující pracovní den. O možnosti vyzvednutí vás bude informovat výdejní místo pomocí SMS zprávy a e-mailu. V obou najdete stejné unikátní heslo pro vyzvednutí zásilky z výdejního místa. Heslo si proto dobře uschovejte, bez něj vám zboží nebude vydáno.

Osobní odběr Tererova 2, Brno  Objednávky přijaté do 12:30 (při platbě PayU, Twisto) jsou ihned expedovány na adresu výdejního místa Tererova 2 v Brně a jsou ještě ten den připraveny k výdeji od 16:00. Výdejní místo je otevřeno od pondělí do soboty, 15:00–21:00. Zásilku je nutné vyzvednout do 7 dnů od doručení, pak bude vrácena. V případě nevyzvednutí zásilky si eshop může nárokovat manipulační poplatek ve výši 100Kč.

Dobrá miska Žďár 5 (Rájec-Jestřebí): Objednávky přijaté do středy do 14:00 budou ve výdejním místě ve Žďáru vydávány v pátek mezi 7:30–16:00. Jedná se o výdejní místo, do kterého zavážíme pouze objednané zboží, a to 1x týdně (ve čtvrtek). Výdejní místo se nachází na obecním úřadu Žďár 5 (zadní vchod). O termínu vyzvednutí budete vždy informováni e-mailem.

V případě zásahu vyšší moci nebo neočekávané události nenese DOBRÁ MISKA s. r. o. zodpovědnost za opožděné dodání zboží.

ZPŮSOBY PLATBY

Platba Twisto: Okamžitý nákup s možností zaplatit později provozuje společnost Twisto payments, a. s. Splatnost faktury je 14 dní. Pokud v daném termínu fakturu neuhradíte, vystavujete se riziku sankčních poplatků podle všeobecných obchodních podmínek Twisto payments, a. s. 

Platba kartou PayU: Při využití této platební metody budete přesměrování na do platební brány a my Vám zboží zašeleme obratem. 

Platba při převzetí zboží nebo dobírka: V případě, že jste zvolili osobní převzetí, nákup hradíte v hotovosti přímo řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.Můžete také zaplatit zásilku v hotovosti při vyzvednutí objednávky v odběrných místech.

Platba bankovním převodem: Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, součástí e-mailového potvrzení objednávky jsou i všechny potřebné údaje pro bankovní převod. Zboží expedujeme po připsání platby na účet. V případě, že e-mail neobsahuje potřebné údaje, částku uhraďte na náš účet a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Bankovní účet pro platby v Kč: 2000610465/2010  

U produktů označených „DOPRAVA ZDARMA“ neúčtujeme poštovné.

U objednávek nad 2 500 Kč je dopravné ZDARMA. (do 47kg)

!!! Z DŮVODŮ VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU MOHOU BÝT VÝDEJNÍ MÍSTA UZAVŘENÁ, PROTO PROSÍME VYUŽIJTE KURÝRNÍ SLUŽBU GEIS NEBO ČESKOU POŠTU !!!