MENU

Dodací podmínky

Doprava a platba

Maximální hmotnost 1 objednávky je 250 kg, pokud hmotnost překročíte vyskočí na Vás v košíku upozornění.

 

Zásilkovna 

Objednávky přijaté do 11:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku) jsou v ten stejný pracovní den expedované a zboží doručíme na Vámi požadované výdejní místo  následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 11:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. O možnosti vyzvednutí Vás bude informovat výdejní místo pomocí SMS zprávy a e-mailu. V obou zprávách najdete unikátní heslo pro vyzvednutí zásilky z výdejního místa. Heslo si proto dobře uschovejte, bez něj Vám zboží nebude vydáno. 

COVID-19: VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY FUNGUJÍ, ALE POKUD BY SE ZJISTILO, ŽE MÁ VÝDEJNÍ MÍSTO ZAVŘENO, Z DŮVODU VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ, BUDE ZÁSILKA DORUČENA NA NEJBLIŽŠÍ OTEVŘENÉ VÝDEJNÍ MÍSTO.

 ČESKÁ POŠTA – Balík Do ruky

Objednávky přijaté do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku) jsou v ten stejný pracovní den expedované a zboží Vám kurýr doručí následují pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Objednávky jsou doručovány v pracovních dnech mezi 8:00 a 19:00. Výběr konkrétní hodiny pro dodání není bohužel možný. Před doručením budete informováni SMS zprávou a e-mailem. V případě Vaší nepřítomnosti bude zanechán na poště.

ČESKÁ POŠTA – Balík Na poštu

Objednávky přijaté do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku) jsou v ten stejný pracovní den expedované a zboží doručíme na Vámi požadovanou poštu následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Česká pošta Vás bude o vyzvednutí informovat sms zprávou nebo emailem. Při vyzvednutí balíku se prokážete dokladem totožnosti a sdělíte číslo balíku, které jste obdrželi v SMS zprávě. Úložní doba je 7dní.

ČESKÁ POŠTA – Balíkovna

Objednávky přijaté do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku) jsou v ten stejný pracovní den expedované a zboží doručíme na Vámi požadovanou poštu následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Balíkovny jsou speciálně označené přepážky na poštách a depech. O uložení balíku v BALÍKOVNĚ budete informovaní. Zásilka je vydávána na základě jména a kódu pro vyzvednutí zásilky (není nutné předkládat doklad totožnosti) balík může vyzednou třetí osoba, která bude znát kód pro vyzednutí. Dobírku můžete uhradit i platební karou.

PPL

Společnost PPL doručuje do 24 hodin po celé ČR. Pokud jste objednávku zadali a potvrdili do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku), nákup máte doma hned následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. Je-li objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v e-mailovém potvrzení objednávky.  

Objednávky jsou doručovány v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00, ale výběr konkrétní hodiny dodání není bohužel možný. Přepravní společnost vás bude o čase doručení telefonicky informovat. 

 

DPD

Objednávky přijaté do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku) jsou v ten stejný pracovní den expedované a zboží Vám kurýr doručí následují pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. Objednávky jsou doručovány v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00. Výběr konkrétní hodiny dodání není bohužel možný. Přepravní společnost Vás bude o čase doručení telefonicky informovat. 

 

EXPRES Brno

Expres Brno doručuje objednávky expresně, tedy v den objednání zboží. Pokud si objednáte zboží v pracovní den, tak Vám bude zboží doručeno v ten stejný den. Po domluvě je možné doručit zboží i v následující dny nebo o víkendu. Platí pro objednávky přijaté do 14:00 a při platbě PayU - kartou, Twisto nebo na dobírku. Při platbě bankovním převodem odesíláme zboží po připsání platby na náš účet. Pokud je objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme ihned následující pracovní den. Mapu doručování naleznete zde.

 

OSOBNÍ ODBĚR

V případě, že preferujete osobní předání, rádi Vám objednávku doručíme na některé z výdejních míst. Při osobním odběru účtujeme poplatek za doručení ve stejné výši, v jaké nám jej účtuje provozovatel výdejního místa.

 

PPL - Parcelshop

Objednávky přijaté do 14:00 (s platbou Twisto, PayU nebo na dobírku) jsou v ten stejný pracovní den expedované a zboží doručíme na Vámi požadované výdejní místo  následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. V případech, kdy byla objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak odesíláme hned následující pracovní den. O termínu vyzvednutí budete informování pomocí SMS zprávy.

Osobní odběr DOBRÁ MISKA Tererova 2, Brno

Objednávky přijaté do 12:30 (při platbě PayU, Twisto) jsou ihned expedovány na adresu výdejního místa Tererova 2 v Brně a jsou ještě ten den připraveny k výdeji od 16:00. Výdejní místo je otevřeno od pondělí do neděle, 15:00–20:00. Zásilku je nutné vyzvednout do 7 dnů od doručení, pak bude vrácena. V případě nevyzvednutí zásilky si eshop může nárokovat manipulační poplatek ve výši 100Kč.

 

ZPŮSOBY PLATBY

Platba v hotovosti/dobírka: 

V případě, že jste zvolili osobní převzetí, nákup hradíte v hotovosti přímo řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. Můžete také zaplatit zásilku v hotovosti při vyzvednutí objednávky v odběrných místech.

Platba kartou PayU: 

Při využití této platební metody budete přesměrování do platební brány. 

Platba Twisto: 

Okamžitý nákup s možností odložné platby (např. až po výplatě) provozuje společnost Twisto payments, a. s. 

Platba bankovním převodem: 

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, součástí e-mailového potvrzení objednávky jsou i všechny potřebné údaje pro bankovní převod. Zboží expedujeme po připsání platby na účet. V případě, že e-mail neobsahuje potřebné údaje, částku uhraďte na náš účet a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Bankovní účet pro platby v Kč: 2000610465/2010  

U produktů označených „DOPRAVA ZDARMA“ neúčtujeme poštovné.

U objednávek nad 2 500 Kč je dopravné ZDARMA

 

V případě nečekané nebo nepředvídatelné události (autonehoda, nepříznivé počasí, atd.) nebo jiný zásah vyšší moci se může dodací doba lišit. 

*** NEJPRODÁVANĚJŠÍ ANTIPARAZITIKA ZDE ***