MENU

Kočky

Vybrat značku

Řadit: výchozí | od nejlevnějšího | od nejdražšího | podle abecedy

Hmotnost (Kg):
 
Cena (Kč):


V kategorii kočky na eshopu dobra-miska.cz se zaměřujeme na nabídku kvalitní, zdravé a vyvážené stravy, která je základem pro výborný stav a spokojenost Vaší kočky. Snažíme se přinášet výrobky, které splňují nejvyšší standardy a poskytují kočkám potřebné živiny.

V naší široké nabídce naleznete různé druhy krmiva pro Vaše kočky. Máme granule, které jsou praktické a umožňují dlouhodobé skladování a postupné uvolňování živin. Dále nabízíme masové konzervy - to jsou lahodné porce plné masových kousků, které udělají radost i těm nejnáročnějším chuťovým pohárkům.

Při výběru granulí doporučujeme brát v úvahu potřeby Vaší kočky. Zvíře by mělo dostávat potravu s vysokým podílem masa, takže je doporučeno vybírat granule s vyšším podílem bílkovin. To je základ pro zajištění správného vývoje, energie a budování svalové hmoty. Vždy si pečlivě přečtěte složení na obalech a vyberte takové granule, které odpovídají potřebám Vaší kočky.

Při rozhodování, jaké krmivo zvolit, je také důležité brát v úvahu velikost a zdravotní stav Vaší kočky. Máme v nabídce speciální krmiva pro koťata, dospělé kočky a seniory, která jsou přizpůsobena jejich individuálním potřebám. Nabízíme i široký sortiment speciálního krmiva i veterinární diety.

Samozřejmostí jsou i stelivahračkypřepravkyantiparazitika a spousta dalšího sortimnetu za skvělé ceny.

Věříme, že naše široká nabídka Vám umožní vybrat to nejlepší krmivo pro Vaši kočku, které jí zajistí zdravý, šťastný a aktivní život. Dobrá strava je klíčem k dlouhodobému zdraví Vašeho zvířecího miláčka.

Navíc, pravidelně pro Vás připravujeme atraktivní akce a slevy, které můžete využít zde.

 

 

 

***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***