MENU

Kočky

Vybrat značku

Řadit: výchozí | od nejlevnějšího | od nejdražšího | podle abecedy


Kočka domácí (Felis silvestris f. catus) je domestikovaná forma kočky divoké, která je již po tisíciletí průvodcem člověka. Je typickým zástupcem skupiny podčeledi malé kočky. Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich. Kočka domácí vždy sloužila člověku především jako lovec hlodavců, v současnosti se uplatňuje také jako věrný společník člověka. Proto dopřejte Vaší kočce to nejlepší krmivo a vybavení.

Kvalitní, zdravá a vyvážená strava je základem pro výborný stav a spokojenost Vaší kočky. Krmivo nabízíme pro Vaše kočky v podobě granulí, masových konzerv a dalších doplňků stravy. Kočka by měla mít stravu vysoký podílem masa, proto při výběru granulí tedy dbejte, aby krmivo obsahovalo vyšší podíl bílkovin. Krmivo vybírejte podle velikosti, zdravotního stavu a psychické a fyzické kondice kočky. 

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H NEBO 11H (ZÁSILKOVNA) S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!