MENU

Geloren HA - višňový 1350g (3sáčky á 450g)

GelorenHA je vylepšená verze koňské kloubní výživy. Gelorenhorse bez škodlivých éček a umělých barviv.

EAN: 8595163717503 ID: 7613

Cena: 1 199 Kč
Cena pro 3 ks:1 176 Kč
Cena pro 5 a více kusů:1 140 Kč
Dostupnost: Skladem (16ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 14.8.2024
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 104 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

Geloren HA - višňový 1350g (3sáčky á 450g)

 • Množstevní sleva
 • Akce
 • + dárek vzorek pro psy

Popis

    • GELOREN HA višňový, 1350 g

     VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVEK PRO KONĚ

     Geloren HA je vhodným doplňkem výživy koní při většině typů kloubních problémů, ale také může přispívat k prodloužení aktivního života nejen u sportovních koní. Geloren HA má podpůrný vliv na klouby - napomáhá při zvýšené zátěži, nadváze, ve stáří i při problémech s pohybovým aparátem. 

     GELOREN JE VHODNÉ UŽÍVAT: Při pohybových problémech, při nadměrné zátěži, pro zvýšení možnosti bezbolestného pohybu i ve stáří.

     PŘÍPRAVEK NAPOMÁHÁ: Vyživovat a ochraňovat klouby, vazy a šlachy, zlepšovat hybnost a pružnost kloubů, zpomalovat poškozování chrupavek v kloubu, ke zvýšení fyzického výkonu, k prodloužení aktivního věku zvířete.

     AKTIVNÍ LÁTKY: Obsah v 7,5 g*: 933 mg želatiny, 143 mg chondroitin sulfátu, 30 mg kyseliny hyaluronové. * 7,5 g = průměrná hmotnost 1 želé.

     Kyselina hyaluronová: Nejdůležitější složka kloubní tekutiny. Promazává klouby, tlumí nárazy a napomáhá zlepšovat stav při bolestech a zánětech kloubů.

     Chondroitin sulfát: Důležitá součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zaručuje pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

     Želatina: Látka bílkovinné povahy v dobře stravitelné formě poskytující základní stavební součásti pro tvorbu kolagenu. Kolagen je důležitý pro zdravé šlachy, vazy a chrupavky.

      

    • NÁVOD K POUŽITÍ: Geloren HA můžete nabídnout zvířeti přímo z ruky nebo želé nakrájet na menší části a zamíchat do krmiva. Přípravek koně většinou přijímají ochotně díky sladké chuti a višňovému aroma. Vhodné pro všechny typy koní
    • DÁVKOVÁNÍ: Podle váhy podávejte 2 až 6 želé denně. Největšího účinku dosáhnete při 90denním nepřetržitém užívání. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kůň <100 kg 2 želé denně, kůň <400 kg 4 želé denně, kůň ?400 kg 6 želé denně.

     SLOŽENÍ: Voda, cukr, glukózový sirup, želatina vepřová (12,5 %), chondroitin sulfát (1,9 %), sorban draselný, glycerin, kyselina hyaluronová (0,4 %), barvivo (oxid železa), zchutňující látka (višňové aroma), kyselina citrónová, povrchová úprava želé proti slepování (kokosový olej, řepkový olej a karnaubský vosk).

     UPOZORNĚNÍ: Geloren spotřebujte nejpozději do data uvedeného na kartonové krabici (EXP), číslo šarže je vyznačeno na stejném místě (BATCH). Uchovávejte v suchu a při teplotě 2–25 °C. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata.

     Číslo schválení veterinárního přípravku: 045-20/C

     Želé v balení: 180 ± 2 ks

     Čistá hmotnost: 1350 g

     PRO ZDRAVÉ KLOUBY, VAZY A ŠLACHY

     6x 7,5 g* OBSAHUJE:

     180 mg KYSELINY HYALURONOVÉ

     855 mg CHONDROITIN SULFÁTU

     5600 mg ŽELATINY

     *7,5 g = průměrná hmotnost 1 želéRecenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit