MENU

Antiparazitika pro kočky

Vybrat značku

Řadit: výchozí | od nejlevnějšího | od nejdražšího | podle abecedy

Hmotnost (Kg):
 
Cena (Kč):


V kategorii Antiparazitika pro kočky na našem e-shopu Dobrá Miska nabízíme komplexní řešení pro ochranu Vašich kočičích společníků před vnějšími parazity. Zahrnujeme širokou škálu produktů od renomovaných značek, které zajišťují účinnou ochranu proti klíšťatům, blechám a dalším parazitům.

Mezi naše nejpopulárnější produkty patří antiparazitní obojky, které jsou speciálně navrženy pro kočky a poskytují dlouhodobou ochranu. Tyto obojky jsou napuštěné účinnými látkami, které se postupně uvolňují, a některé varianty mají dobu účinnosti až 8 měsíců. Jsou vybaveny bezpečnostní přezkou, která se v případě potřeby rozepne, čímž zvyšují bezpečnost Vašeho mazlíčka.

Pro okamžitou ochranu a snadnou aplikaci nabízíme také antiparazitické spreje. Tyto spreje jsou ideální pro ošetření kočičí srsti, jakož i jejich ležení a jiných míst, kde se kočky často zdržují.

Další oblíbenou volbou jsou pipety (spot-on), které se aplikují přímo na kůži kočky a poskytují ochranu po několik týdnů. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné i pro domácnosti s malými dětmi.

V naší nabídce nechybí ani antiparazitické šampony a pinzety na odstranění klíšťat, které jsou praktickým doplňkem pro každého majitele kočky.

Všechny naše produkty jsou vybrány s ohledem na maximální účinnost a bezpečnost pro Vaše kočičí přátele. Dbejte však na to, že je důležité používat přípravky speciálně určené pro kočky, aby se předešlo možným zdravotním rizikům.

Prozkoumejte naši kompletní nabídku antiparazitik a vyberte to nejlepší řešení pro ochranu Vaší kočky.

***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***