MENU

VetExpert Antiseborrhoeic Shampoo 250ml

Dermokosmetický šampon pro psy a kočky s kůží a srstí náchylnou k seboree. Může být bezpečně použit u rostoucích zvířat.

EAN: 5901891240542 ID: 40897

Cena: 209 Kč
Dostupnost: Skladem (10ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 30.6.2026
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 17 bonusových bodů

VetExpert Antiseborrhoeic Shampoo 250ml

  • Akce

Popis

ANTISEBORRHOEIC SHAMPOO je šampon pro psy a kočky s kůží a srstí se sklonem k seboroe. Je bezpečný pro použití u rostoucích zvířat. Aktivní složky produktu hloubkově čistí a tonizují kůži a srst, předcházejí nadměrnému olupování epidermis, regulují činnost mazových žláz a zklidňují podráždění kůže. Receptura šamponu je založena na jemných čistících látkách. Olej ze lněných semínek má pečující účinky na kůži a srst a také působí preventivně proti nadměrnému vysoušení. Alantoin a pantenol zklidňují podráždění a zrychlují regeneraci kůže.

 

Použití: Navlhčete srst teplou vodou, vytlačte malé množství šamponu do dlaně, resp. v případě potřeby nařiďte s vodou a aplikujte na srst. Napěňte a srst masírujte přibližně po dobu 5 minut. Zabraňte vniknutí šamponu do očí a uší. Následně opláchněte. V případě potřeby celý postup zopakujte.

 

Upozornění:

Určeno výhradně pro zvířata. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. 

Doporučená teplota skladování je +4 až +25 stupňů Celsia.

 

Složení: voda, lauroylsarkozinát sodný, kokamidopropyl betain, PEG-90 Glyceryl Isostearát, glycerin, Polysorbát 20, kyselina salicylová, pantenol, Propylenglykol, alantoin, glukonát zinečnaton, Pyridoxin HCL, Pirokxin HCL, Piridoxin HCL, sodný , Triethanolamin, parfém, chlorid hořečnatý, dusičnan hořečnatý, Methylchloroizothiazolinon, Methylisothiazolinon.

***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***