MENU

Specific CXD-S Adult Small Breed 4kg pes

Kompletní krmivo pro dospělé, zdravé psy malých plemen

ID: 27232

Cena: 622 Kč
Dostupnost: Skladem (1ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 20.5.2021
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 54 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

Specific CXD-S Adult Small Breed 4kg pes

  • Novinka

Popis

Indikace Kompletní krmivo pro dospělé, zdravé psy malých plemen (< 10 kg), ve věku 1-8 let. Vlastnosti a charakteristika krmiva Kompletní, vyvážené krmivo s přiměřeným obsahem energie, odpovídající potřebám malých plemen psů, které napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti. EPA a DHA jsou nenasycené omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti a zdraví kloubů. Vysoce kvalitní a vysoce stravitelné složky zajišťují maximální využití živin krmiva a tím menší objem výkalů. Obsahuje β 1,3/1,6 –glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu. FOS je fermentující vláknina, která stimuluje růst žádoucí střevní mikroflóry a má příznivý vliv na zdravotní stav trávicího traktu. Doplňující informace Pro březí a kojící feny malých plemen je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed. Pro psy malých plemen, starší 8 let, je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CGD-S Senior Small Breed.

 

Složení Pšenice, rybí moučka, živočišný tuk, kukuřičný protein, rýže, hydrolyzovaný vepřový protein, kvasnice (zdroj β 1,3/1,6 –glukanů), minerální látky, vejce, fruktooligosacharidy, vitamíny a stopové prvky, methionin, slunečnicový olej. Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT, propyl galát.

 

Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla. Denní krmná dávka v gramech Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! Z DŮVODŮ VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU MOHOU BÝT VÝDEJNÍ MÍSTA UZAVŘENÁ, PROTO PROSÍME VYUŽIJTE KURÝRNÍ SLUŽBU GEIS NEBO ČESKOU POŠTU !!!