MENU

Sheba kapsa Rybí šťavnatý výběr 4x85g

Sheba kapsičky rybí výběr ve šťávě pro dospělé kočky.

EAN: 4770608264857 ID: 40543

Cena: 97 Kč
Cena pro 3 ks:93 Kč
Cena pro 5 a více kusů:88 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 23.4.2026
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 9 bonusových bodů

Sheba kapsa Rybí šťavnatý výběr 4x85g

  • Množstevní sleva

Popis

Ve společnosti SHEBA® připravujeme kvalitní lahodné krmivo a pochoutky pro kočky bez jakýchkoliv nepříjemností už více než 40 let. Tyto chutné luxusní kočičí jídla s rozšířenou škálou formátů, chutí a textur osloví smysly vaší kočky každý den. Taková rozmanitá nabídka určitě poskytne neodolatelné denní okamžiky spojení mezi vámi a vaší kočkou. 

Směs pečlivě vybraných, jemných plátků v lahodné omáčce. Svůdný, oblíbený recept na mokré krmivo s texturami, které vaše kočka zbožňuje. K dispozici v praktických recyklovatelných 85g baleních SHEBA® pro kočky. 

 

  • Krmivo pro kočky ve šťavnaté omáčce vyrobené z přírodních* a kvalitních surovin. 
  • Vysocekvalitní mokré krmivo pro kočky SHEBA® pro dospělé kočky poskytuje 100% kompletní a vyváženou každodenní stravu pro vašeho dospělého kočičího společníka. 
  • Bez přidaných umělých barviv a konzervačních látek 
  • Podávané v praktickém balení; lehce se otevírá a vytlačuje pro maximálně čisté a elegantní servírování 
  • Vyvinuté s našimi odborníky na výživu z Waltham Petcare Science Institute. 
  • Mokré krmivo pro kočky Sheba je vyrobené s lahodnými přírodními příchutěmi, které obsahují všechny vitamíny potřebné pro zdravou a vyváženou stravu vaší kočky.

 

Složení: maso a výrobky živočišného původu* (92% přírodní), ryby a vedlejší produkty z ryb* (včetně lososa 4% a tresky tmavé 4% v každém kousku**), výrobky rostlinného původu, cereálie, minerální látky, různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu.

Složení: maso a výrobky živočišného původu* (93% přírodní), ryby a vedlejší produkty z ryb* (včetně bílé ryby 4% v každém kousku**), výrobky rostlinného původu, cereálie, minerální látky, různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu.

Složení: maso a výrobky živočišného původu* (93% přírodní), ryby a vedlejší produkty z ryb* (včetně mořské ryby 4% v každém kousku**), výrobky rostlinného původu, cereálie, minerální látky, různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu.

Složení: maso a výrobky živočišného původu* (93% přírodní), ryby a vedlejší produkty z ryb* (včetně tresky 4% v každém kousku**), výrobky rostlinného původu, cereálie, minerální látky, různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu. 

Doplňkové látky v 1 kg: 

Aromata; Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3:213IU, Taurin:572mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát):1.3mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý):0.34mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát):17.0mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát):3.4mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát):16.0mg. 

Analytické složky (v %):

protein:7.8;obsah tuku:5.0;obsah anorganických látek:1.7;hrubá vláknina:0.20;vlhkost:83.0. 

 

Doporučené dávkování: 

Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 2 1/2 - 3 kapsičky denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 3 - 3 1/2 kapsičky denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 3 1/2 - 4 kapsičky denně. 1 kapsičku můžete nahradit 17 - 20 g suchého krmiva. 

Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Přizpůsobte dávku krmiva potřebám vašeho kotěte. Jak? Navštivte naše webové stránky. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Podávejte při pokojové teplotě, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní. 


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***