MENU

Šampon Lucat Univerzální s heřmánkem pro kočky 250ml

Univerzální šampon pro kočky.

EAN: 8586020722358 ID: 39527

Cena: 94 Kč
Dostupnost: Skladem (2ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.8.2025
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 8 bonusových bodů


Popis

COBBYS PET LUCAT UNIVERZÁLNÍ ŠAMPON PRO KOČKY S HEŘMÁNKEM

 

Složení: Aqua, Sodium lauryl sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Filler, Ethylene Glycol Distearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Chamomilla recutita flower extract, Citric acid, Parfum.

Oblast a způsob použití a dávkování: Šampon s vynikajícím čisticím účinkem. Obsahuje výživné látky, které vyživují a chrání kůži a srst, srst se snadno rozčesává. Kočkám vystaveným zvýšenému znečištění se doporučuje pravidelné používání. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Ke koupání 3,5 kg kočky doporučujeme zředit cca 20 ml šamponu s 0,5 litrem vlažné vody. Zředěný šampon jemně vetřeme do navlhčené srsti kočky. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte větším množstvím vlažné vody.

Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.

 

Upozornění: Pouze pro zvířata. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Před koupáním kočku napojte, aby se nenapila ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší a úst zvířete.

 

Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15°C do +25°C v původním obalu na suchém místě. Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Odpad likvidujte podle místních právních předpisů.

 


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***