MENU

Pochoutka 8in1 Crunchy Rolls 85g

Pochoutka pro vašeho pejska.

EAN: 4048422152569 ID: 38341

Tento produkt se již neprodává


Popis

Naše jedinečné 8in1 Flavours Crunchy Rollsjsou chutné pochoutky za odměnu. Jsou dostupné ve třech různých příchutích. Jsou bohaté na kuřecí prsa, kachní prsa nebo hovězí maso. Váš pes si zamiluje tyto vynikající pamlsky, které jsou uvnitř neuvěřitelně křupavé a na povrchu měkké a jemné. Crunchy Rolls jsou bohaté na bílkoviny a mají nízký obsah tuku. Neobsahují zvýrazňovače chuti, GMO ani umělé konzervační látky a jsou ideální pochoutkou pro psy všech velikostí. Neobsahují obiloviny ani lepek – a jsou pečené v troubě. Co by si naši čtyřnozí přátelé mohli přát víc? 

 

• Pochoutka za odměnu s kuřecími prsy, kachními prsy nebo chutným hovězím

masem

• Jedinečná kombinace křupavého vnitřku a měkkého vnějšku

• Vysoký obsah bílkovin

• Nízký obsah tuku

• Bez zvýrazňovačů chuti, GMO a umělých konzervačních látek

• Bez obilovin a lepku

• Pečené v troubě

 

Při podávání těchto pamlsků dbejte na přiměřené množství stravy a dostatek pohybu. Zajistěte také, aby měl váš mazlíček vždy přístup k misce s čerstvou vodou. Tento výrobek je určen ke žvýkání. Nenechávejte svého psa při konzumaci pamlsků bez dozoru.

 

Složení

[kuřecí] : kuřecí prsa (80%), rýžová mouka, glycerol, tapiokový škrob, sorbitol, kvasnice, chlorid sodný. [kachna] : kachní prsa (79%), rýžová mouka, glycerol, tapiokový škrob, sorbitol, kvasnice, chlorid sodný. [hovězí] : Hovězí maso (71%), rýžová mouka, kachní prsa (8%), glycerol, tapiokový škrob, sorbitol, chlorid sodný.

 

Analytické složky

protein 37%, obsah tuku 5.2%, hrubá vláknina 1.4%, hrubý popel 4%, obsah vlhkosti 18.2%.  

 

 

 

 

 

 

 


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***