MENU

Obleček Hurtta Warming Midlayer ECO písková 35

Bundička Midlayer ECO pro zahřátí, středně teplá

EAN: 6410329345289 ID: 39323

Cena: 2 357 Kč
Dostupnost: Skladem (13ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 195 bonusových bodů


Popis

Podzimní oblíbenec dostal novou vrstvu. 

Měkká a pohodlná bundička Midlayer je zachránce při chladném a studeném počasí a nyní je ještě teplejší díky jedinečnému lemování z žerzeje podšitým tenkou vrstvou hliníku.  Toto lemování možná znáte z dalšího oblíbeného kousku od Hurtty - cold-busting Extreme Warmer. Další vlastností této bundičky, kterou si zamilujete, jsou otvory na přední nohy, které pejskovi umožní více prostoru pro to, aby se volně pohyboval.

Bundička prospěje hlavně aktivním a sportujícím pejskům, protože je potřeba udržet jejich svaly měkké a zahřáté mezi čekáním na tréninky nebo závody. Dodatečné zahřátí prospěje i starým pejskům, kteří mají problémy s bolestmi kloubů, kdy umožní úlevu od bolesti a zlehčí pohyb.

Vrstva na povrchu je lehká z recyklovaného ECO plástvového fleece materiálu. Vnitřní vrstva je z žerzeje podšitého tenkou vrstvou hliníku, což je osvědčený materiál mezi pejskaři. Podšívka z hliníku vrací teplo vytvořené tělem zpět k pejskovi, což bundu dělá dobrou volbou pro zahřátí nebo udržení tepla. Bunda je z měkkých materiálů a nešustí, takže je vhodná i pro psy, kteří mají citlivý sluch. Bundička Midlayer je vhodná jako první kousek oblečení pro pejska, který ještě nikdy nebyl zvyklý oděv nosit.

Bundička je bez zipů a přezek, takže umožňuje jednoduché oblékání. Má nastavitelný výstřih, límec, pas a délku zad. Přiléhavý střih dělá bundičku vhodnou pro to aby byla další vrstvou a speciálně navrhnuté otvory pro přední nohy nebudou omezovat pejska v pohybu. Zima je s ní zábava!

Vlastnosti:

  • pohodlný střih
  • měkký materiál
  • snadné oblékání a vyslékání
  • vysoký límec pro zahřátí krku
  • integrované reflexní švy

 


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***