MENU

Happy Cat Supr.Adult Fit&Well Best Age10+/Senior 0,3kg

Kompletní krmivo pro kočičí seniory.

EAN: 4001967080636 ID: 17033

Cena: 63 Kč
Dostupnost: Skladem (1ks)
v pondělí u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 10.6.2022
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 5 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Pro kočky starší 10-ti let. Kompletní suché SUPER PREMIUM krmivo pro všechny kočičí seniory. Specifické vlastnosti: Hypoalergenní - citlivé zažívání, Močové cesty, Stáří kočky: Senior

Happy Cat Supreme Senior Best Age 10+ – nejlepší léta. 
S Kočka senior má podstatně odlišné nároky na krmivo, jako mladší kočka. S přibývajícím věkem se u koček mění také jejich látková výměna a její intenzita pomalu klesá. Happy Cat Best Age 10+ proto kvůli účinné ochraně ledvin, jater a srdce obsahuje méně proteinů, sodíku a fosforu. Obsah energie v potravě strších koček by se však měl snížit jen nepatrně. A právě tyto požadavky naše seniorské krmivo splňuje. 

Krmivo Happy Cat Supreme Best Age 10+ je přitom velmi chutné a povzbuzuje starší kočky k příjmu potravy. Ty často ve stáří přijímají jen málo potravy. Je velmi vhodným krmivem i pro dlouhosrsté kočky a taktéž pro citlivé jedince. Proteiny v tomto krmivu jsou velmi lehce stravitelné a zatěžují metabolismus kočky jen minimálně. Právě ve stáří potřebují kočky přírodní povzbuzující přísady. 

Všechny důležité komponenty, které starší kočka potřebuje, aby zůstala dlouho zdravá a vitální, jsou i v tomto krmivu obsaženy formou revoluční Happy Cat koncepce ALL IN ONE: kontrola chlupových smotků, péče o chrup, Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny pro kůži a srst, garance chutnosti, vysoký podíl živočišných proteinů a taktéž Happy Cat Natural Life Concept®. Ten přináší vysoký podíl taurinu a vybalancovaný obsah minerálních látek a tím příznivě ovlivňuje optimální pH moče a účinně tak předchází tvorbě močových kamenů. 

Bez přídavku umělých barviv, vůní a konzervačních látek. 
Vyrobeno v Německu pod nejpřísnější kontrolou kvality! Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

*** NEJPRODÁVANĚJŠÍ ANTIPARAZITIKA ZDE ***