MENU

Granule pro seniory (od 7 roků)

Vybrat značku

Řadit: výchozí | od nejlevnějšího | od nejdražšího | podle abecedy

Hmotnost (Kg):
 
Cena (Kč):


V této kategorii naleznete krmivo speciálně navržené pro starší psy. Nabízíme široký výběr granulí od renomovaných značek, které jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí. Mezi naše nabízené značky granulí pro starší psy patří Barking Heads, Taste of the Wild, Acana, Carnilove, Brit, Calibra a mnoho dalších. Každá z těchto značek přináší granule vyvinuté s ohledem na potřeby starších psů a jejich specifické požadavky na výživu.

Můžete si vybírat mezi granulemi pro staré psy s vysokým podílem masa, holistickými (bez obilovin), superprémiovými nebo prémiovými granulemi. Pro usnadnění výběru nabízíme také členění psích granulí dle velikosti plemene (malá, střední, velká), aby bylo možné zvolit granule přesně odpovídající potřebám Vašeho psa.

Naše granule pro starší psy jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly veškeré potřebné živiny pro zdravý a šťastný život Vašeho psa v pokročilém věku. Jsou bohaté na kvalitní bílkoviny, vitamíny a minerály, které podporují imunitní systém, zdraví kostí a kloubů a celkovou pohodu Vašeho psa v jeho zlatých letech.

Prohlédněte si naši širokou nabídku granulí pro starší psy a vyberte tu nejlepší volbu pro Vašeho věrného společníka. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás, abychom zajistili, že Váš starší pes bude mít to nejlepší, co si zaslouží ve svých pokročilých letech.

***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***