MENU

FURminator hrablo L Short Hair pro psy 1ks New

Patentované, velice účinné a praktické hrablo určené pro krátkostrsté psy.

EAN: 4048422141105 ID: 24690

Cena: 945 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 78 bonusových bodů


Popis

FURminátor Large Short hair (šířka 10,16 cm) je patentovaný hřeben pro vyčesávání odumřelé a vypadající podsady psů velkých plemen od 23 do 41 kg s krátkou srstí do 5 cm. Neocenitelný pomocník v době línání dokáže vyčesáním zredukovat množství vypadaných chlupů až o 90%. Je vhodný pro plemena s podsadou. Ergonomická rukojeť umožňuje pohodlný úchop a tlačítko FURejector snadné očištění hřebene od chlupů. Použití: Vyčesávejte svého miláčka po vykoupání a úplném vysušení ve směru růstu srsti. Nepoužívejte příliš silný tlak abyste nepodráždili kůži a zvyšte opatrnost v oblasti břicha a nohou, kde je srst řidší.

 

Vyčesávací hrana z nerezové oceli proniká hluboko do srsti zvířete, kde šetrně a lehce odstraňuje uvolněné chlupy z podsady, aniž by poranila kůži nebo poškodila srst
Ochranný kryt po kůži hladce klouže a brání tomu, aby se okraje vyčesávací hrany zabodávaly do kůže
Zakřivená hrana kopíruje přirozený tvar a stavbu těla zvířete, čímž se vyčesávání stává příjemnějším
Tlačítko FURejector® vyčesanou srst snadno uvolní a vyčesávání je díky tomu snazší než kdy předtím
Ochranná hrana chrání zuby, když se hrablo nepoužívá
NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a často kladené otázky. Používejte FURminator® vyčesávací hrablo dle pokynů. Vyčesávání podsady není to samé jako česání či kartáčování - vyčesávání odstraňuje volné odumřelé chlupy z podsady, aniž by docházelo k poranění či poškození pesíku.*

KROK 1

Vyčesávání podsady můžete provádět kdykoli, srst však musí být naprosto suchá. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme provádět vyčesávání podsady po koupání nebo vysušení srsti. Rozsáhlá řada produktů značky FURminator® byla navržena tak, aby podpořila zdravou kůži a srst vašeho mazlíčka a vy abyste se při pravidelném používání nemuseli vypořádávat v domácnosti s uvolněnými chlupy.

KROK 2

Před použitím vyčesávacího hrabla proveďte kompletní kontrolu zdravotního stavu zvířete. Zaměřte se na výskyt ranek, pohmožděnin a nepravidelností na kůži, které mohou být schované pod srstí. Má-li vaše zvíře některý z těchto problémů, s péčí o srst vyčkejte a nejdříve vyhledejte veterinárního lékaře. Před použitím vyčesávacího hrabla odstraňte zplstnatělou a zacuchanou srst pomocí FURminator® nastavitelného hrabla na zacuchanou srst nebo FURminator® hřebenu typu hrábě.

KROK 3

Vyčesávací hrablo používejte podobně jako kartáč, jemně přejíždějte po srsti zvířete po směru růstu chlupů tak, aby byly nerezové zuby hrabla kolmo k srsti. Začněte na hlavě zvířete a postupujte přes záda. S velkou opatrností ošetřete srst zvířete v oblasti břicha, nohou, v blízkosti pohlavních orgánů a řitního otvoru. Neopakujte nadměrně pohyby nástrojem v jedné oblasti. Místo toho postupujte dlouhými, plynulými a jemnými tahy směrem od kůže zvířete. Ochranné okraje hrabla, mezi které je vyčesávací hrana usazená, jsou oblé, takže se nezarývají do kůže a přejíždění hrablem po kůži je plynulé. Při vyčesávání nevyvíjejte přílišný tlak, protože byste mohli přivodit vašemu psovi podráždění kůže. Pokud si všimnete zarudnutí či podráždění, hrablo dále nepoužívejte.

KROK 4

Při vyčesávání sbírá nástroj uvolněné chlupy z podsady. Ty ze zubů odstraníte stisknutím tlačítka FURejector®. *Jsou-li dodrženy pokyny pro správné použití.

***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***