MENU

Francodex Sprej pro výcvik štěněte 200ml

Tréninkový sprej pro štěňata.

EAN: 3283021703342 ID: 39454

Cena: 236 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.1.2025
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 21 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Pes má velmi vyvinutý čich a komunikace mezi psy probíhá částečně prostřednictvím pachových sekretů. FRANCODEX VÝCVIKOVÝ SPREJ PRO ŠTĚŇATA obsahuje mastné kyseliny přirozeně vylučované análními žlázami, užitečné pro komunikaci u psů. Štěně je přitahováno pachem těchto sekretů a může si tak zvyknout na močení na vymezeném místě, kam bude sprej nastříkán. 

Složení:

Voda, směs mastných kyselin, regulátor kyselosti. 

 

Návod na použití:

Od 2 měsíců věku. Naneste 4 až 5 stříknutí přípravku na savý jednorázový podklad, jako je vzdělávací podložka nebo noviny, aby byl dobře vlhký, ale ne rozmočený. Umístěte tuto podpěru blízko koše na zvířata. Umístěte štěně na podpěru. Podpora zůstává atraktivní po dobu 24 hodin. Podložku zlikvidujte každý den nebo pokaždé, když se na ni zvíře vymočilo, a opakujte tuto operaci, každý den se posuňte o kousek dál (mezi 1 a 1,5 m), abyste nakonec přípravek aplikovali mimo dům. Opakujte operaci venku, aby si štěně zvyklo na potřebu venku. Výchovný sprej je pomůckou pro nácvik toalety, ale nenahrazuje každodenní vycházky nutné pro správný vývoj vašeho štěněte. 

 

Nepoužívat vniřně. Dávejte pozor, abyste produkt nenastříkali na citlivé povrchy (koberec, sedačka), aby na povrchu nezůstaly trvalé stopy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte nádobu nebo informace o složení po ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte a dodržujte všechny pokyny. 

 


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit