MENU

Francodex Sprej dezinfekční 5v1 750ml

Dezinfekční sprej který čistí, odmašťuje, odkaluje, dezinfikuje a zanechává vůni.

EAN: 3283021703120 ID: 39453

Cena: 321 Kč
Dostupnost: Skladem (19ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 19.12.2024
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 27 bonusových bodů


Popis

FRANCODEX DEZINFEKČNÍ SPREJ, připravený k použití a bez konzervačních látek, dezinfikuje prostředí zvířat: klece, voliéry, podavače, záchodky, výklenky, přepravní přepravky.

Sprej 5 v 1 čistí, odmašťuje, odkaluje, dezinfikuje a zanechává vůni borovice, eliminuje obalené viry (včetně koronaviru), bakterie, kvasinky a houby.

Složení:

Méně než 5 %: Neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky. parfém. Enzymy. Dezinfekční prostředek: kyselina mléčná (č. CAS 79-33-4: 30,45 g/l); kyselina glykolová (č. CAS 79-14-1: 2,84 g/l). 

Návod na použití:

Nastříkejte na povrchy a rozetřete pěnu po celém povrchu, který má být ošetřen. Nechte působit 5 až 30 minut v závislosti na požadované aktivitě, otřete. Opláchněte pitnou vodou, pokud mají povrchy přijít do styku s potravinami. Lze použít na glazované a nerezové povrchy. Láhev o objemu 750 ml může ošetřit povrch 135 m2. 

 

POZOR: způsobuje podráždění kůže. V případě konzultace s lékařem mějte obal nebo štítek k dispozici. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice.
V PŘÍPADĚ KONTAKTU S KŮŽÍ: Důkladně omyjte mýdlem a vodou.
V PŘÍPADĚ PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE: poraďte se s lékařem. Likvidujte obsah/nádobu prostřednictvím sběrného zařízení nebo schváleného subjektu 

 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

 


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***