MENU

C-11 Complex na ochranu chrupavky 60tbl

Rešení pro komplexní problém • pro vývoj kloubů štěňat • pro regeneraci poraněných, operovaných a poškozených chrupavek • pro tvorbu kloubní tekutiny • pro stavbu kloubních šlach a vazů • nezbytné pro tvorbu pojivových tkání

EAN: 5997825300796 ID: 14783

Cena: 568 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
v pátek u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 30.4.2022
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 49 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

C-11 Complex na ochranu chrupavky 60tbl

  • Akce

Popis

INTEGROVANÉ SLOŽENÍ   - KOMBINACE 11 ÚČINNÝCH SLOŽEK

Rešení pro komplexní problém
• pro vývoj kloubů štěňat
• pro regeneraci poraněných, operovaných a poškozených chrupavek
• pro tvorbu kloubní tekutiny
• pro stavbu kloubních šlach a vazů
• nezbytné pro tvorbu pojivových tkání

V jakých případech se doporučuje aplikace přípravku C-11 jako integrované ochrany chrupavky?

• Možná prevence v raném stádiu vývoje šteňat,kdy je jejich růst intenzivní a kdy může mít nedostatek jakékoli stavební složky chrupavky nebo kloubu kritické následky. Mimořádný význam má především u velkých plemen psů.
• Určeno k předcházení poškození chrupavky v dospělém a starším věku, k podpoře správné funkce kloubů, k regeneraci šlach, vaziva, kloubních pouzder, pojivové tkáně a synoviální tekutiny.
• Doporučuje se podávat především před nápravnými operacemi kloubů a v pooperačním období pro urychlení regeneračních procesů.
Přípravek je mimořádně bezpečný, vedlejší účinky nejsou známé ani v případě podávání vyšších dávek, lze aplikovat současně s jakoukoli protizánětlivou léčbou.
• Lze aplikovat v případě zánětu kloubů a jakýchkoli degenerativních změn chrupavky.

V jakých dávkách se doporučuje podávat?

1 ochucená tableta denně na každých 20 kilogramů živé váhy. V prvních 5 týdnech podávání (tzv. naplňovací dávkování) se doporučuje podávat dvojitou dávku, tedy 2 tablety/20 kg živé váhy. Zmírnění příznaku lze očkávat do 2-4 týdnu od prvního podání C-11 complexu integrovaných tablet na ochranu chrupavky. Za účelem dosažení požadovaného úcčnku se však doporučuje tablety podávat formou kúry, tedy nepřetržitě po dobu 3 měsíců.
V případě závažného poškození kloubů se doporučuje tablety podávat nepretržitě.

• Šteňata a malá plemena psů (do 20 kg živé váhy) 1 TABLETA DENNĚ (tablety jsou opatřeny půlící rýhou, jsou dělitelné)
• Střední plemena psů (20 – 40 kg živé váhy) 2 TABLETY DENNĚ
• Velká plemena psů (nad 40 kg živé váhy) 3 TABLETY DENNĚ

Přijme? Nepřijme?
Je téměř jisté, že pes tablety přijme. C-11 complex integrované tablety na ochranu chrupavky jsou ochuceny plně a ve dvou fázích. Tablety mají aroma
a příchut šunky. Ta je u vetšiny psu oblíbená, a proto pes tablety zpravidla polkne celé. V případě psů s rafinovanejší povahou a nedůveřivých psů, kteří tablety rozkoušou, bude dominantní játrová příchuť, uvolňující se z vnitřní části tablety. Dává-li váš pes přednost játrům, podávejte tablety půlené a vmíchané do krmiva, jestliže má raději šunku, podávejte mu tabletu vcelku.

Bezpečnost je zásadním aspektem
C-11 Complex integrované tablety na ochranu chrupavky jsou vyrábeny ze surovin splňujících nejvyšší požadavky na jakost, v rámci výrobního systému GMP+. Podávání je bezpečné, vedlejší účinky nejsou známé. Podávání C-11 je bezpečné i současně s nesteroidními protizánětlivými přípravky.

Proč je unikátní?
Ochrana chrupavky s nejkomplexnějším složením. Obsahuje nejenom základní látky potřebné k syntéze stavební složky kloubní chrupavky (GAG), ale také kyselinu hyaluronovou a kolagen typu II nezbytné k tvorbe chrupavky, dále stopové prvky zajištující kofaktory enzymů podílejících se na tvorbě chrupavky. Látky získávané bežně jako extrakty z mořských krabů a mušlí jsou nahrazeny složkami ve vysoké čistotě používanými pro humánní přípravky, vyšší biologické využití a účinnost jsou zajištěny kvalitní výrobou podle požadavků GMP+. Chondroitin-4-sulfát, ale především kyselina hyaluronová, jsou jako složky velmi citlivé a rychle se rozkládají. Díky speciální inovativní technologii SPZ (Shield Protection Zone) k tomuto jevu v tomto případě nedochází.

Složení v jedné tabletě: glutosamin 400mg, chondoitin 200mg, kolagen 100mg, MSM 100mg, Kyselina hyaluronová 50mg, kalcium-fosfát 25mg, kobalt 5mg, Mangan 5mg, Měď 5mg, zinek 5mg, železo 5mg, aroma a pomocné látky 200mg.
 Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H NEBO 11H (ZÁSILKOVNA) S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!