MENU

Bylinná směs Herbs z lesa 50g LIMARA

Doplňkové krmivo. Bylinná směs pro králíky a drobné hlodavce obsahující bylinky z prostředí lesů a pasek

EAN: 8595196204490 ID: 38366

Cena: 51 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 5 bonusových bodů

Bylinná směs Herbs z lesa 50g LIMARA

  • Akce
  • sleva 10%

Popis

Dokonalá vůně a chuť, která vás v myšlenkách zavede do lesa a na blízké paseky. Bylinná směs obsahující jen to nejlepší z tohoto prostředí. Činčily budou z přítomných šípků nadšené, morčatům dodají tolik potřebný vit C a další hlodavci a králíci budou převelice spokojeni se složením pochoutek jako borůvčí, březové listy, hlohové listy i s květy, z netradičního vřesu a éterických olejů borovicového jehličí.

Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a svojí strukturou pomáhá zvířatům přirozeně obrušovat zuby a též napomáhá k lepšímu trávení a peristaltice střev. Dávkování: Přidávejte denně ke krmné dávce nebo volně jako pamlsek. Množství přizpůsobte druhu, věku a zdravotní kondici zvířete. Doporučujeme pravidelně střídat s dalšími bylinnými směsi Limara Herbs. Zajistěte nepřetržitý přístup k čerstvé pitné vodě. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Datum spotřeby/číslo šarže uvedeno na obalu. Vyrobeno v ČR. 

 

Složení: plod šípku, jehličí borovice, květ vřesu, květ a listy hlohu, nať dobromyslu, květ lípy, list borůvky, list břízy.

 


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***