MENU

Barking heads

Čistě přírodní ultra prémiové krmivo, vyráběné dle receptury vycházející z britských chovatelských tradic.

Cílem této značky je: nabídnout čistě přírodní ultra-premiové krmivo, které obsahuje pouze zdravé ingredience a složky prvotřídní kvality. Krmivo Barking heads neobsahuje žádné přídavné látky ani geneticky modifikované složky.

Hlavní výdohody krmiva: vyrobeno ze surovin s vysokou nutriční hodnotou ve vyváženém poměru - maso je hlavní složkou krmiva - receptura je sestavená dle britských chovatelských tradic.

Krmivo se drží pevných standardů: kvalita, jasně deklarované tuky a množství omega nenasycených mastných kyselin (4,1-5,5 %) - nízký obsah škrobů z rýže, ovsa a brambor se striktním vyloučením pšenice a kukuřice ze všech receptur, dále jenutričně excelentní, obsahuje skopový tuk, zeleninu a kloubní výživu.

Barking heads je oceněno asociacemi PATS adwards a Pet Product Retail Association.

Barking Heads se specializuje na všehny životní etapy psů od štěňat až po seniory, na plemena různých velikostí, včetně miniaturních plemen, i na nejrůznější individuální potřeby. Vysoce atraktivní je zejména řada krmiv bez obilnin ,,Grain free" pro alergiky a psy s citlivým žaludkem.


Řadit: výchozí | od nejlevnějšího | od nejdražšího | podle abecedy