MENU

Advantage 80 10% 4x0,8ml pro kočky nad 4kg

Advantage 80 10% 4x0,8ml pro kočky nad 4kg

EAN: 4007221013280 ID: 13814

Cena: 767 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 30.9.2026
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 63 bonusových bodů


Popis

pro kočky vážící nad 4kg - balení obsahuje 4pipety

Nejrychleji a nejjednodušeji vyhraná bitva proti blechám!

Zabíjí blechy na zvířeti i v jeho okolí

Stačí aplikovat jednou za měsíc

Aplikace je snadná a rychlá

Bezpečný u koťat

Bezpečný u březích i kojících koček

Bezpečný pro děti, které jsou v kontaktu s kočkou či kotětem

Proč používat Advantage®?

Jistě už víte, že když najdete na Vaší kočičce jednu blechu a podaří se Vám ji chytit a zabít, není bitva vyhraná. Protože dalších 99 blech v různých vývojových stádiích číhá někde kolem. V pelíšcích, kobercích a různých škvírách, kde se blechy můžou nerušeně vyvíjet a kde na ně ani nejúčinnější sprej "nedosáhne".

Navíc tyto spreje jsou většinou mírně jedovaté, páchnou a při aplikaci musíte větrat, což v zimě nemusí být příjemné. A právě v zimě se ve vytápěných bytech blechám daří nejlépe.

Možná jste si pomysleli, že Vám toto nebezpečí nehrozí, že Vaše kočka blechy určitě nemá. Pomysleli jste ale někdy na to, že k Vám může přijít zvířecí návštěva a zamořit Váš byt vajíčky blech, ze kterých se za pár dní vyvine tisíce dospělých jedinců?

A to už vůbec nepíši o tom, že se z takové obyčejné blechy Vaše kočka může nakazit tasemnicí…

POKUD CHCETE KLIDNĚ SPÁT, BEZ STRACHU Z INVAZE BLECH, UDĚLEJTE NÁSLEDUJÍCÍ:

Pouze jednou za měsíc nakapejte Advantage® od firmy Bayer Vaší kočičce na kůži mezi lopatkami.

CO UDĚLÁ ADVANTAGE®?

V průběhu 12-24 hod se dostane na každičké místo na kůži Vaší kočky a kde potká blechu, tam ji zabije. Ale to ještě není všechno. V místech, kde se Vaše kočka nejraději zdržuje a kde se taky vyskytuje nejvíce vývojových stádií blech (vajíček, larev a kukel), působí Advantage® také. Zabíjí totiž i larvy.

VÝSLEDEK: Mrtvé blechy nemůžou klást vajíčka. Z mrtvých larev se nemůžou vyvinout další blechy. Takže za několik sekund Vaší práce máte Vy i Váše kočka pokoj od blech nejenom v kožichu, ale i v pelechu, v koberci, v posteli, … na dlouhou, dlouhou dobu.

Účinnost po dobu 1 měsíce je Advantage® 100% účinný proti blechám a proti larvám blech na těle Vaší kočky i v místech, kde se nejraději zdržuje. Účinkuje také proti larvám blech, které se vyvinou z vajíček přinesených do Vašeho bytu neodblešenou psí nebo kočičí návštěvou (dokonce pokud má ošetřené zvíře fyzický kontakt s neošetřeným zvířetem, Advantage® sníží počet blech nebo blechy úplně zlikviduje i na neošetřeném zvířeti) účinná látka imidacloprid obsažený v Advantage® má úplně novou chemickou strukturu a s tím souvisí i odlišný způsob účinku oproti ostatním podobným výrobkům. Účinkuje proto i na blechy, které jsou vůči některým insekticidům odolné

Advantage® působí i v dešti a po koupání koupání a déšť nesnižuje účinnost Advantage® ani bezprostředně před nebo po jeho aplikaci šamponování podle našich pokusů výrazně nesnižuje účinek Advantage®, ale vzhledem k množství druhů šampónů se může vyskytnout výrobek, který sníží účinek Advantage® tak, že bude nutné aplikaci zopakovat

Bezpečnost přípravku při aplikaci nemusíte používat rukavice bez obav používejte Advantage®, i když Vaše kočka bude březí nebo kojící koťatům lze Advantage® aplikovat už od věku 8 týdnů nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky při

  • 20-násobném předávkování Advantage®
  • opakovaném předávkování
  • opakovaném předávkování v průběhu březosti a laktace
  • denním zkrmování 15mg/kg účinné látky po dobu 1 roku

účinná látka imidacloprid je již mnoho let používána v ochraně proti škůdcům u mnoha druhů ovoce a zeleniny (jablka, rajčata, zelí,…) s Vaší kočičkou se můžete Vy i Vaše děti mazlit i bezprostředně po aplikaci Advantage®

Způsob aplikace

Dvěma prsty rozhrňte srst mezi lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Potom naneste přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety.


***Objednávky vytvořené do 14 hodiny doručujeme následující pracovní den***