MENU

Zeus Lososový olej 100% kočka 250ml

Doplněk stravy bohatý na mastné kyseliny a aktivně podporuje imunitní systém a kvalitu srsti.

ID: 10980

Cena: 192 Kč
Dostupnost: Skladem (7ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.3.2022
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 17 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

 100 % lososový čistý olej vyrobený z čerstvých mořských lososů. Vyznačuje se extrémní svěžestí a má velmi vysokou čistotu. Norský losos má vynikající nutriční hodnoty, které poskytují vysoce kvalitní bílkoviny a širokou škálu vitamínů a minerálů, včetně vitaminů A a D, fosfor, hořčík, selen a jód. Lososový olej je vynikajícím zdrojem Omega 3 mastných kyselin EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). EPA Kyselina má přírodní protizánětlivé účinky, DHA kyselina se podílí na výstavbě mozkových struktur a sítnice oka. Lososový olej posiluje imunitní systém, zlepšuje kvalitu srsti, zvyšuje chuť k jídlu a snižuje riziko vzniku onemocnění srdečního oběhu.

Napomáhá řešit některé zdravotní problémy: suchá kůže, svědění kůže a různé alergie, lámavost a vypadávání srsti, ztráta pigmentu, nevýrazné zbarvení srsti, snížená funkce vnitřních orgánů, příp. jejich onemocnění (ledviny, játra, srdce), poruchy růstu, chybný vývoj kostry, artritida, poruchy reprodukce a imunitního systému.
  • Země původu: Norsko
  • Doporučená spotřeba: 12 měsíců

DÁVKOVÁNÍ:
Pes: váha do 12 kg denní dávka 4 ml   váha 12-24 kg denní dávka 8 ml   váha 24-28 kg denní dávka 12 ml   váha nad 48 kg denní dávka 16 ml  
Kočka: váha do 5 kg denní dávka 3-4 ml   váha 5-10 kg denní dávka 6-8 ml   váha 10-15 kg denní dávka 10-12 ml
Olej se přidává denně do krmení.


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

*** NEJPRODÁVANĚJŠÍ ANTIPARAZITIKA ZDE ***