MENU

VL Nutribird A19 High Energy pro papoušky 3kg

 A19 High Energy Směs pro ruční dokrmování mláďat od 7.

EAN: 5410340220825 ID: 25513

Cena: 917 Kč
Dostupnost: Skladem (1ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 2.10.2020
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 80 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

 A19 High Energy
Směs pro ruční dokrmování mláďat od 7. dne stáří a druhů ara, kakadů, aratinga.
NutriBird A 19 je kompletní krmivo pro ruční odchov ara, kakadů, afrických papoušků šedých a jiných mláďat papoušků se zvýšenou potřebou energie. S enzymy a organických kyselin pro optimální trávení. S esenciálních mastných kyselin (DHA), pro optimální odolnost proti nemoci. Optimální poměr živin a energie pro optimální růst.

Návod k použití:

NutriBird A 19 pro ruční dokrmování mláďat se připravuje přidáním teplé vody. Krmivo a dávka vody se mění s věkem mláďat papoušků a musí být pečlivě upravena. Použijte  tabulku pro přípravu krmiva. Pro první přípravu směsi, se doporučuje, přesné stanovené množství.

1.) Směs připravujeme v čisté míse, přidáme směs NutriBird A 19 a teplou vodu v objemu, tak jak je doporučeno v tabulce. Doporučujeme čerstvou vodu převařit nebo použít balenou vodu.

2.) Směs intenzivně mícháme, následně necháme směs po dobu jedné minuty usadit. V případě, že dokrmovací směs je provedena správně, vymíchanou pěknou kaši.

3.) Necháme kaši vychladnout na teplotu 39°C. Před podáváním směsi, je potřeba intenzivně směs promíchat.  

Důležité upozornění: Dokrmovací směs připravujeme vždy čerstvou, před každým krmením mláďat. Doporučujeme, proto směs připravovat v malých dávkách. Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit