MENU

VETREGUL gel pro psy a kočky 50ml stříkačka

VetRegul gel je doplněk krmiva pro psy a kočky na bázi oligofruktózy, extraktu z Yucca schidigera s vysokým obsahem saponinů a resveratrolu a extraktu ze sladu, který působí prebioticky.

EAN: 8594021590340 ID: 9421

Cena: 600 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 28.2.2023
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 52 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

VetRegul gel je doplněk krmiva pro psy a kočky na bázi oligofruktózy, extraktu z Yucca schidigera s vysokým obsahem saponinů a resveratrolu a extraktu ze sladu, který působí prebioticky.
 
Reguluje střevní pasáž, snižuje plynatost, odstraňuje chlupové bezoáry, redukuje zápach stolice a moči a pomáhá v případech koprofágie. Oligofruktóza stimuluje proliferaci střevní mikroflóry, ve střevech obsazuje místa možné adheze patogenní mikroflóry, má prebiotické účinky a zvyšuje imunitní odpověď na infekce. Yucca schidigera eliminuje zápach výkalů a moči, redukuje nadýmání, má antiparazitární účinek (obrvení prvoci) a potlačuje zánětlivé procesy. Slad pomáhá eliminovat chomáčky chlupů z trávicího ústrojí. Indikace: nerovnováha střevní mikroflóry, akutní i chronický průjem, zácpa, koprofágie, nadýmání, gastritida, gastroenteritida, zánět tlustého střeva, IBD (zánětlivé onemocnění střev), malabsorpce, špatné trávení, redukce zápachu výkalů a moči, střevní parazitární nákazy, chomáčky chlupů v zažívacím traktu
 
Denní dávka: Kočky: u dospělých koček 2 zmáčknutí denně, u koček mladších než 1 rok 1 zmáčknutí denně Psi: do 5 kg: 1 zmáčknutí, 5–10 kg: 2 zmáčknutí, 10–15 kg: 3 zmáčknutí, 15–20 kg: 4 zmáčknutí, 20–25 kg: 5 zmáčknutí, 25–30 kg: 6 zmáčknutí, 30–35 kg: 7 zmáčknutí, nad 35 kg: 8 zmáčknutí Léčba: Podle doporučení veterinárního lékaře. Toto je doplněk krmiva a proto může být podáván nepřetržitě. Balení: lahvička s dávkovačem o obsahu 55 g. Gel k ústnímu užívání.


Recenze

  • Zákazník
  • +
  • -
  • Popis
  • Palec

Katarína Šureček

Doporučuje

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!