MENU

TRM pro kočky Furinaid Plus 200ml

Doplňkové krmivo vhodné pro kočky s kočičí idiopatickou cystitidou. Kočičí idiopatická cystitida (FIC) je nejčastější ze všech FLUTD onemocnění představující 65 % postižených koček.

ID: 27029

Cena: 772 Kč
Dostupnost: Skladem (2ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.12.2020
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 67 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Kočičí idiopatická cystitida (FIC) je nejčastější ze všech FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease) onemocnění představují 65 % postižených koček.

FIC je výsledkem mnoha interakcí mezi jednotlivými systémy organismu, chovatelskými postupy a prostředím ve kterém se kočka pohybuje. FIC je charakterizována příznaky zánětu močového měchýře, aniž by byl důkaz o bakteriálním původu. Diagnostické nálezy zahrnují uroteliální ulcerace se zánětem a fibrózou. FIC se vyskytuje rovnoměrně u obou pohlaví.

FURINAID PLUS je doplňkové krmivo pro kočky obsahující N-Acetyl glucosamine a L-Tryptophan. Vše je spojeno v tekutou a chutnou suspenzi s masovou příchutí. N-Acetyl glukosamin je derivát glukózy představující základní stavební jednotku glykosaminoglykanů (GAG), která lemuje a vystýlá močový měchýř. L-Tryptophan je esenciální (nepostradatelná) aminokyselina jejíž nejdůležitějším derivátem je serotonin a melanin. Serotonin má pozitivní vliv na duševní stav zvířete a melatonin má velký vliv na regulaci biorytmu zvířete.

Každodenním podáváním přípravku podpoříte glykosaminoglykanovou bariéru močového měchýře, dosáhnete kvalitní regenerace buněk a zajistíte správnou nervovou funkci močového měchýře.

SLOŽENÍ

Látka Množství na 100 ml roztoku
N-Acetyl glukosamin 6,25 g
L-Tryptophan 8,00 g

DÁVKOVÁNÍ

Časový interval Dávka
prvních 14 dní 6 ml denně
následně pro údržbu 4 ml denně


Přípravek dobře promíchejte s krmivem. Krmte každou kočku odděleně.Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!