MENU

Specific CJD Joint Support 4kg

Dietní vlhké krmivo pro psy.

EAN: 5701170110944 ID: 29559

Cena: 868 Kč
Dostupnost: Skladem (3ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 16.12.2021
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 75 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

 Vlastnosti a charakteristika krmiva
  • Jedinečně vysoká hladina omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA podporující zdravou funkci a hybnost kloubů.
  • Omega-3 mastné kyseliny jsou získávány z rybího tuku a preformované kyseliny EPA a DHA mají okamžitý příznivý účinek.
  • Kompletní a vyvážená dieta s nízkým obsahem energie usnadňuje udržení optimální tělesné hmotnosti a tím i zdravých kloubů. Obsažený L-karnitin stimuluje spalování tuků a uchování svalové hmoty.
  • Přírodní glukosamin a chondroitin pro podporu zdravých kloubů. Vysoký obsah antioxidantů neutralizuje volné radikály v kloubech. Správnou funkci kloubů podporuje také vysoký obsah manganu, který je kofaktorem syntézy proteoglykanů.
Doplňující informace         
Dieta obsahuje psyllium, což je rozpustná vláknina tvořící gel, schopná absorbovat mnohonásobné množství tekutiny, která příznivě ovlivňuje správné fungování trávicího traktu.
Nadváha klade další zátěž na pohybový aparát. Proto je důležité monitorovat tělesnou hmotnost a kondici psa a upravovat krm­nou dávku tak, aby hmotnost byla stále ideální.
Substituce mastných kyselin přítomných v buněčných membrá­nách z EPA a DHA obsažených v dietě SPECIFIC™ CJD Joint Support vyžaduje čas. Z tohoto důvodu může trvat 6-12 týdnů, než se vliv diety plně projeví.
SPECIFIC™ CJD Joint Support je balen v dusíkové atmosfé­ře, která chrání vysoké hladiny EPA a DHA v produktu.
 
Složení
Pšenice, rýže, bílá rybí moučka, prášková celulóza, rybí olej, kukuřičný protein, vejce, hydrolyzovaný kuřecí protein, řepná dřeň, antarktický kril, vitamíny a stopové prvky, minerální látky, hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu), psyllium, olej z brutnáku lékařského, hydrolyzované kuřecí chrupavky (zdroj chondroitinu), L-karnitin. Antioxidanty: BHA, BHT. Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H NEBO 11H (ZÁSILKOVNA) S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!