MENU

Royal Canin VC Canine Adult Small Dog 2kg

je kompletní krmivo, určené pro dospělé psy malých plemen s hmotností do 10kg, od 10 měsíců do 8 let věku s citlivostí ústní dutiny nebo citlivým trávením.

EAN: 3182550760225 ID: 2332

Cena: 414 Kč
Dostupnost: Skladem (6ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 22.12.2023
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 36 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Royal Canin Vet. Adult Small Dog

je kompletní krmivo, určené pro dospělé psy malých plemen s hmotností do 10kg, od 10 měsíců do 8 let věku s citlivostí ústní dutiny nebo citlivým trávením.

Indikace:

Citlivé zuby a dásně
Citlivé trávení
Riziko vzniku oxalátových a struvitových kamenů
 
Efekt mechanického otěru suchých granulí o povrch zubů je zesílen přídavkem fosfátu sodného. Tato účinná látka váže vápník, čímž omezuje jeho koncentraci ve slinách v ústní dutině a nepřímo tak působí proti tvorbě a usazování zubního kamene. 
Kombinace vysoce stravitelných proteinů, dužiny čekanky obecné, rýže a rybího oleje zajišťuje maximální stravitelnosti.
Synergistické působení patentované směsi 4 vitaminů (kyseliny pantotenové, inositolu, niacinu a cholinu) a jedné aminokyseliny (histidin) k posílení efektivity kožní bariéry a k omezení iritace podporou syntézy ceramidů a potlačením transepidermálních ztrát vody. Použití patentovaného komplexu synergistických antioxidantů s vysokým obsahem vitamínu E, vitamínu C, taurinu a luteinu, k podpoře neutralizace volných radikálů. 
 
Složení:
Rýže, kukuřice, dehydratované drůbeží maso, pšeničká mouka, živočišné tuky, dehydratovaný vepřový protein, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, dužina z čekanky obecné, pšeničný lepek, sojový olej, rybí tuk, fruktooligosacharidy (FOS), polyfosfát sodný, taurin, extrakt z měsíčku (zdroj luteinu).


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit