MENU

ProPlan Dog Adult Sm&Mini Regular Digestion lamb 700g

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen, které prokazatelně podporuje zdraví a správnou funkci trávicího traktu.

ID: 28360

Cena: 134 Kč
Dostupnost: Skladem (1ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.8.2021
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 12 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

ProPlan Dog Adult Sm&Mini Regular Digestion lamb 700g

  • Novinka

Popis

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen, které prokazatelně podporuje zdraví a správnou funkci trávicího traktu. Receptura Nature Elements s vysokým obsahem jehněčího a řasou spirulinou.
Benefity přírodních surovin známé lidem jsou nyní k dispozici i pro psy v průlomovém krmivu Natural Elements, které pomůže vašemu mazlíčkovi prožít delší a zdravější život. Tato receptura je obohacena o řasu spirulinu, která pomáhá ochránit rovnováhu střevní mikroflóry a o vysoké hladiny antioxidantů přírodního původu, bez přidaného barviva. Vyvážená kombinace vlákniny a obsah přírodního jílu podporuje pravidelné vyprazdňování a správnou konzistenci výkalů.

SLOŽENÍ
Jehněčí* (20 %), sušené drůbeží bílkoviny, kukuřice*, rýže* (14 %), živočišný tuk, cukrovarské řízky sušené, dochucovací masové výtažky, sójová moučka, kukuřičný protein, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk, spirulina* (0.2 %) *Přírodní suroviny

DOPLŇKOVÉ LÁTKY
Nutriční doplňkové látky:
m. j./kg: vit A: 33 000; vit D3: 1 100; vit E: 550; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 87); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,2); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 41); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 130); seleničitan sodný: (Se: 0,12).
Technologické doplňkové látky:
Tokoferolové extrakty z rostlinných olejů: 42 mg/kg
Bentonit: 6000 mg/kg
 
Analytické složky:

Protein: 28,0 %
Obsah tuku: 17,0 %
Obsah anorganických látek: 7,5 %
hrubá vláknina: 2,5 %

Podíl nestravitelné vlákniny v krmivu. Jedná se o vlákninu podporující dobrý stav trávicího ústrojí, ale jen s malou výživnou hodnotou. Její množství se určuje laboratorně.
 


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!