MENU

Kraftia

CRAFTIA HARMONA

Craftia Harmona je ultraprémiové přírodní krmivo pro domácí mazlíčky. Vyznačuje se vysokým podílem čerstvého masa a neobsahuje obiloviny. Pečlivě vybrané přírodní suroviny z celého světa vytváří skvělou směs přírodních prebiotik, vlákniny, vitamínů a antioxidantů. Nejmodernější technologie a metody využívané při výrobě krmiva umožňují dosažení špičkové kvality a čerstvosti. Receptura je inspirována přírodou a vychází z našich 7 pilířů výživové filozofie pro harmonický a vyvážený život zvířete.

 

CRAFTIA NATURA

Craftia Natura je ultraprémiové přírodní krmivo pro domácí mazlíčky. Vyznačuje se vysokým podílem čerstvého masa a obsahuje také obiloviny. Pečlivě vybrané přírodní suroviny z celého světa vytváří skvělou směs přírodních prebiotik, vlákniny, vitamínů a antioxidantů. Nejmodernější technologie a metody využívané při výrobě krmiva umožňují dosažení špičkové kvality a čerstvosti. Receptura je inspirována přírodou a vychází z našich 7 pilířů výživové filozofie pro harmonický a vyvážený život zvířete.

 

VIDA NATIVA

Vida Nativa je superprémiové krmivo inspirované přírodou. Základem je čerstvě připravené pravé maso s dalšími pečlivě vybranými přírodními složkami, které vytváří směs přírodních prebiotik, vlákniny, vitamínů a antioxidantů. Delikátní chuť přírody díky využití nejmodernějších technologií a receptur vycházejících z našich 7 pilířů výživové filozofie pro harmonický a vyvážený život zvířete.

 

VIDA SUPER

Vida Super je high-premium krmivo s obsahem obilovin inspirované přírodou. Základem je čerstvě připravené maso s dalšími pečlivě vybranými přírodními složkami, které vytváří směs přírodních prebiotik, vlákniny, vitamínů a antioxidantů. Delikátní chuť přírody díky využití nejmodernějších technologií a receptur vycházejících z našich 7 pilířů výživové filozofie pro harmonický a vyvážený život zvířete.

 

DOGSY

Dogsy je kompletní krmivo pro psy vyrobené z přírodních surovin. Receptury se syrovým masem a směsí různých zdravých ingrediencí jsou založeny na kompletním a vyváženém systému výživy, který psovi zajišťuje harmonii a pohodu.

 

MYSTICAT

Mysticat je kompletní krmivo pro kočky vyrobené z přírodních surovin. Receptury se syrovým masem a směsí různých zdravých ingrediencí jsou založeny na kompletním a vyváženém systému výživy, který kočce zajišťuje harmonii a pohodu.

 

 


Řadit: výchozí | od nejlevnějšího | od nejdražšího | podle abecedy