MENU

Hračka pes KONG Wubba uzel L 9x11x42cm mix barev

Hračka pro psy. Velikost 9 x 11 x 42 cm

EAN: 0035585800905 ID: 21478

Cena: 265 Kč
Dostupnost: Skladem (10ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 22 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Hračka, která by neměla chybět: KONG Wubba Weaves je ideální a vyhledávaná hračka. Dlouhé nylonové lano usnadňuje dovádění se svým psem, který je motivován pomocí integrovaného křiklouna.

 

KONG Wubba Weaves je velmi pevně šitý, takže vydrží i ty nejdivočejší hrátky. Bavlněná vlákna jsou zkroucena do tlustých kabelů a svázána do pevného míče. To znamená, že je materiál velmi odolný a třením při kousání čistí zuby Vašeho psa. K dostání v barvách: Zelená, růžová a modrá. Berte prosím na vědomí, že barva není volitelná. KONG Wubba Weaves v přehledu: Robustní tahací a házecí hračka S praktickými nylonovými popruhy: Ideální pro divoké tahací hrátky se čtyřnohými kamarády! Ze silných materiálů: Pevně šitý nylon s bavlněným míčkem!

 

Čištění zubů: Každým kousnutím do bavlněného míčku se třením čistí zuby. S křiklounem pro další motivaci ke hraní Barva: Zelená, růžová a modrá - barva není volitelná! Materiál: Odolný nylon se silnou bavlněnou koulí Poznámka: Stejně jako u jiných produktů prosím dohlížejte na Vašeho psa během hraní s touto hračkou. Prosím kontrolujte pravidelně výrobek a v případě poškození či chybění některých částí hračku vyměňte. V opačném případě nelze vyloučit poranění zvířete.Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

***POZOR NA KLÍŠŤATA! ANTIPARAZITIKA ZDE ***