MENU

Hill's Fel. I/D konz. 156g

INDIKACE : Gastrointestinální onemocnění: gastritis, enteritis, kolitis, IBD – zánětlivé onemocnění střev ( t.

EAN: 0052742462806 ID: 5422

Cena: 34 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
v pátek u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.10.2020
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 3 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

INDIKACE : Gastrointestinální onemocnění: gastritis, enteritis, kolitis, IBD – zánětlivé onemocnění střev ( t.j.hlavní příčiny průjmu ) Rekonvalescence po operacích trávicího traktu Exokrinní pankreatická insuficience Akutní pankreatitis bez hyperlipidémie Rekonvalescence po menších chirurgických zákrocích a po stavech mírného oslabení Kompletní strava pro koťata NENÍ URČENO PRO: Kočky s retencí sodíku.
 
Hrubě mletá s kuřetem (min. 4 %): Vepřová játra, vepřové, kuře, pšeničná mouka, živočišný tuk, kukuřičný škrob, rýže, sušená řepná dužina, proteinový hydrolyzát, dihydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, taurin, jodizovaná sůl, DL-metionin, vitamíny a stopové prvky.
 
Prescription Diet™ Feline i/d™ je vysoce stravitelné krmivo vytvořené speciálně pro podporu koček s gastrointestinálními problémy.

 Klíčové výhody


- Pomáhá neutralizovat volné radikály pomocí vysokého obsahu antioxidantů.


- Nabízí skvělou chuť a možnost kombinovaného krmení granulemi i konzervami či kapsičkami tak, aby si Vaše kočka pochutnala.  Na další doporučení a rady, co je pro Vaše zvíře nejlepší, se zeptejte svého veterináře.


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

***POZOR NA KLÍŠŤATA! ANTIPARAZITIKA ZDE ***