MENU

Hill's Canine Dry Adult Light 12kg

Kompletní krmivo pro méně aktivní dospělé psy se sklony k obezitě nebo starší psy, kteří již mají méně pohybu. Krmivo je obohaceno o vlákninu, která dodává psovi pocit sytosti, aniž by konzumoval nadměrné množství kalorií.

EAN: 0052742757001 ID: 783

Cena: 1 302 Kč
Dostupnost: Skladem (6ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 30.6.2020
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 113 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

Hill's Canine  Dry Adult Light 12kg

  • Akce

Popis

Hill's Canine Dry Adult Light

Kompletní krmivo pro méně aktivní dospělé psy se sklony k obezitě nebo starší psy, kteří již mají méně pohybu. Krmivo je obohaceno o vlákninu, která dodává psovi pocit sytosti, aniž by konzumoval nadměrné množství kalorií. Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin podporuje zdravou kůži a srst. Speciální antioxidační formuluje redukuje oxidativní poškození buněk a podporuje funkce imunitního systému.

Složení:

Mletá kukuřice, sojové slupky, kuřecí a krůtí moučka (min. 32% kuřete, min. 42% kuřete a krůty), arašidové slupky (zdroj vlákniny), vnitřnosti, rostlinný olej, sušená celá vejce, lněné semeno, sůl, doplněk L-karnitinu, chlorid draselný, taurin, L-tryptofan, vitaminy a stopové prvky. Přirozeně konzervováno směsí tokoferolů, kyselinou citronovou a rozmarýnovým extraktem.

Průměrný obsah živin:

bílkoviny 20.9%, tuky 9.0%, vláknina 12.9%, vápník 0.71%vfosfor 0.52%, vitamín A 11260 IU/kg, vitamín D 490 IU/kg, vitamín E 600 mg/kg, vitamín C 70 mg/kgRecenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

***POZOR NA KLÍŠŤATA! ANTIPARAZITIKA ZDE ***