MENU

Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl

Unikátní kloubní výživa pro psy

EAN: 8595163717558 ID: 12733

Tento produkt se již neprodává

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl

  • Množstevní sleva

Popis

Gelorendog jsou chutné žvýkací kostky pro výživu a podporu psích kloubů s účinným složením, které zajišťuje hned pět aktivních látek v maximální koncentraci. Gelorendog je ovoněný uzenou šunkou, po které se mohou psi užrat. Na rozdíl od klasických prášků nebo tablet můžete Geloren dávat i jako odměnu. Jeho dávkování si užijete nejen vy, ale i váš pes.

Aktivní látky obsažené v kloubní výživě Gelorendog se v psím organismu běžně vyskytují, proto na ně po jejich požití nereaguje jako na látky cizorodé. Narozdíl od běžných sirupů na klouby, neobsahuje Gelorendog pro psy nevhodný cukr. Můžete ho tedy bez obav podávat po neomezenou dobu.

Geloren dog

Kloubní výživa, která chutná

  • Zlepšení si všimnete brzy
  • 5 aktivních látek
  • Chutné žvýkací kostky
  • Bez přidaného cukru
  • Vyvinuto a vyrobeno v ČR

Zlepšení si všimnete brzy

Geloren přináší zaručený efekt a to především díky látce Nutrihyl®. Jde o speciální typ kyseliny hyaluronové, určené pro užívání trávicím traktem (z potravy). Díky její vysoké koncentraci nemusí již Geloren obsahovat hořké látky na bázi síry. Kyselina hyaluronová je díky svým speciálním vlastnostem v kloubu nenahraditelná - promazává (lubrikuje) klouby, tlumí nárazy a zastavuje degradaci chrupavky1.

Jakým psům pomáhá?

Geloren napomáhá při řešení kloubních problémů, chrání kloubní aparát a prodlužuje aktivní život psů. Podávejte:

  • u mladých psů ve vývoji
  • při pohybových problémech
  • u starých psů pro aktivní pohyb ve stáří

Dávkování si užijete

Praktický znovu otevíratelný sáček obsahuje 90 žvýkacích kostek a vystačí na měsíční kúru pro středně velkého psa. Geloren je ovoněný uzenou šunkou a psům chutná! Můžete ho dávat jako pamlsek nebo odměnu za výkon. Užívá se podle váhy psa a to kdykoliv během dne.

kloubni-vyziva-pro-psy-geloren-dog-davkovani.png

Podávejte každý den 3 měsíce a následně na 2 měsíce vysaďte, tuto kúru opakujte 3x ročně. V případě větších problémů lze Geloren podávat bez přestávky. Pro větší efekt můžete první týden užívat dvojnásobné množství.

Nadupáno aktivními látkami

Žvýkací kostky Geloren obsahují nejvyšší možné množství aktivních látek v denní dávce. Gelorendog obsahuje 5 nejdůležitějších látek potřebných pro správné fungování kloubu.

kloubni-vyziva-pro-psy-geloren-dog-slozeni.png
Otestováno veterinárními lékaři

Vliv Gelorenu byl ověřen veterinárními lékaři ve dvou nezávislých studiích. První studie probíhala na 19 psech, druhá na 25 psech. Po 2 měsíčním užívání Gelorenu se zlepšila hybnost v první studii u 79 % psů, ve druhé studii došlo ke zlepšení dokonce u 87% psů. Sami majitelé často si chválí velmi rychlý efekt - první zlepšení se projevilo již po 14 dnech užívání.

Nepřehlížejte začínající problémy

Kloubní problémy se u psů často podceňují a majitelé je začnou řešit, až když pes začne kulhat. To už bývá většinou pozdě. Pro efektivní řešení je potřeba, aby majitel zvíře pozoroval a v případě potíží je začal řešit včas, základní informace můžete najít v tomto videu o kloubních problémech.

Vše, co klouby potřebují

Kyselina hyaluronová

Nejdůležitější složka kloubní tekutiny, promazává kloub a tlumí nárazy.

N-acetylglukosamin 

Zdroj glukosamin, který je součástí chrupavky. Napomáhá při její regeneraci.

Chondroitin sulfát 

Důležitá část chrupavky i kloubní tekutiny. Pomáhá udržovat pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagen 

Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Jde o hlavní stavební složku chrupavek, šlach i vazů.

Želatina 

Dobrý zdroj aminokyselin, především glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu a správnou funkci chrupavky.Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! Změna ověřování internetových plateb kartou od 1. 1. 2021 více ZDE !!!