MENU

Geladrink Forte HYAL 360 cps

Kloubní výživa s Hyaluronanem sodným v denní dávce 100 mg

EAN: 8594004695789 ID: 24082

Cena: 917 Kč
Dostupnost: Skladem (3ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 29.7.2024
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 80 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Geladrink Forte HYAL 360 kapslí je kloubní výživa s Hyaluronanem sodným v denní dávce 100 mg.
  • Kolagenní bílkovina přispívá k udržování zdravých kostí.
  • Kolagenní peptidy Gelita® 3000 Da vyživují buňky pojivových tkání, přinášejí stavební materiál a bioinformace, stimulují množení buněk pojivových tkání a mladé buňky pak zvyšují tvorbu kolagenu.
  • Glukosaminsulfát je látka tělu vlastní, je součástí makromolekul tvořících amorfní složku mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru.
  • Chondroitinsulfát je látka tělu vlastní, je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se v chrupavce, kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně, obsahuje organicky vázanou síru.
  • Hyaluronan sodný je látka tělu vlastní, ve velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu, pojme přibližně tisícinásobek vody ke své hmotnosti a ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání – chrupavek.
  • MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu, tyto disulfidické můstky jsou odpovědné za pevnost a stabilitu kolagenních molekul.
  • Boswellia serata extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou přispívá ke zdraví kostí a kloubů.
  • Vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu pro zdravé kosti a chrupavky, a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant
  • Vitamín E + Selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty
  • Mangan a měď přispívají k udržování zdraví pojivových tkání a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty.

Účinek lze pozorovat za 30 až 90 dní, dle závažnosti opotřebení kloubů. Minimální doba užívání je 60 dní (2 balení). Optimální doba užívání je 90 dní (3 balení). Tříměsíční kúru je vhodné opakovat 3 x ročně.

Dávkování:
Dospělí a děti od 12 let užívejte 6 kapslí 2× denně nebo 12 kapslí 1× denně. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe po jídle.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 
Užívejte 2 až 3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3× ročně, započatou kúru nepřerušujte. Trvalé užívání je možné.


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit