MENU

Geladrink fast 360 cps

GELADRINK FAST - STARTOVACÍ VÝŽIVA KLOUBŮ

EAN: 8594004691729 ID: 19325

Cena: 897 Kč
Dostupnost: Skladem (2ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 20.1.2024
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 78 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

GELADRINK FAST - CPS - STARTOVACÍ VÝŽIVA KLOUBŮ:
KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA
, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost apružnost. Více o kolagenu (stránka se otevírá do nového okna). 
BOSWELLIA SERRATA - extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou. Více o Boswellia serrata (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN C - přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o vitamínu C (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN E + SELEN - přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty. Více o vitamínu E (stránka se otevírá do nového okna) více o selenu (stránka se otevírá do nového okna).


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit