MENU

FURminator hrablo Giant Short Hair pro psy 1ks

hrablo k vyčesávání línající srsti psů - určeno pro krátkosrstá obří plemena psů

EAN: 8117940112778 ID: 918

Cena: 778 Kč
Dostupnost: Není skladem

Nákupem tohoto produktu získáte 64 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Druh péče: hrabla
Určeno pro: pes

 

Profesionální vyčesávací hrablo pro psy velkých a obřích plemen (nad 40kg )

s délkou srsti méně než 5 cmPatentované profesionální hrablo s kovovou samočistící hlavicí pro psy velkých a obřích plemen s krátkou srstí. Ergonomické madlo skvěle padne do ruky a zajistí tak pohodlné a snadné vyčesávání srsti. Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy a redukuje línání o více než 90%. 

FURminator hrabla nijak nepoškozují srst ani neřežou pokožku psa. Hlava hrabla z nerezové ocely proniká hlouběji a bezpečně tak odstraní podsadu a uvolněné chlupy. S Furminatorem zabráníte dalšímu línání lépe než při vyčesávání kartáče, jiným hrablem či hřebenem. Furminator se používá i ve psích salonech. 


Návod k použití:
Péči o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná. Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete. Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění otlačeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterináře. 

Hřebenem FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě je třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění. Při začervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.200
Výška (cm): 15.00
Šířka (cm): 12.70
Hloubka (cm): 6.00


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

***POZOR NA KLÍŠŤATA! ANTIPARAZITIKA ZDE ***