MENU

Eukanuba Dog Puppy Medium 18kg BONUS

Kompletní suché krmivo určené pro štěňata středních plemen s kuřecím masem a rýží. Podporuje správnou funkci kloubů, imunitního systému a zajistí správný přísun živin v období kritického růstu.

EAN: 8710255122564 ID: 27025

Tento produkt se již neprodává

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Superprémiové krmivo Eukanuba Puppy Medium je vhodné pro štěňata středně velkých plemen od 1 do 12 měsíců. Krmivo MEDIUM je určeno pro psy, kteří v dospělosti váží 10 - 25 kg. Granule jsou vhodné i pro březí nebo kojící feny.

Nová EUKANUBA vylepšená receptura se zaměřením na konkrétní fázi života poskytuje na míru upravenou výživu pro podporu růstu a rozvoje vašeho štěněte. Naše jedinečná na míru upravená receptura pro štěňata středně velkých plemen obsahuje DHA, díky které se štěňata rychleji učí a snáze se cvičí, směs vlákniny, prebiotika FOS a řepné dužiny pro podporu zdravého zažívání, vápník pro zdravý růst kostí a přirozený zdroj mastných kyselin omega-6 a omega-3 pro zdravou kůži a srst. Naše unikátní granule ve tvaru šestiúhelníku s přídavkem DentaDefense také pomáhají s udržováním čistých a zdravých zubů. Pokročilá výživa pro štěňata středně velkých plemen psů se zaměřením na podporu optimálního tělesného stavu a celoživotní pohodu.

Výhody krmiva Eukanuba Puppy Medium:

  • superprémiová kvalita
  • pro štěňata středně velkých plemen (váha v dospělosti 10 - 25 kg)
  • pro březí a kojící feny
  • pro psy s citlivým zažíváním
  • podpora zdravé kůže a srsti
  • podpora celkové imunity

Balení: 15 kg + 3 kg ZDARMA
Příchuť: kuře
Určení: středně velká štěňataRecenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!