MENU

Eukanuba Dog Adult Large 18kg BONUS

Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Dodává potřebnou dávku vitamínů, minerálů, bílkovin a dalších látek nezbytných pro zdravý a spokojený život Vašeho mazlíčka. Redukuje tvorbu zubního kamene, udržuje klouby a podporuje imunitní systém.

EAN: 8710255121772 ID: 27022

Cena: 1 134 Kč
Dostupnost: Skladem (17ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 2.8.2021
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 99 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

Eukanuba Dog Adult Large 18kg BONUS

  • Novinka

Popis

 

Superprémiové krmivo Eukanuba Adult Large je vhodné pro dospělé psy velkých plemen od 12 měsíce života (1 - 6 let; váha 25 - 40 kg) a obřích plemen od 24 měsíců života (2 - 6 let; váha nad 40 kg). Krmivo LARGE je určeno pro psy, kteří v dospělosti váží nad 25 kg. Granule jsou vhodné pro psy s průměrnou aktivitou a normální hmotností.

Nová EUKANUBA vylepšená receptura se zaměřením na konkrétní fázi života poskytuje na míru upravenou výživu pro podporu štíhlých svalů a vyvážený příjem energie, které zajistí optimální tělesný stav vašeho dospělého psa. Naše jedinečná na míru upravená receptura pro velké dospělé psy obsahuje směs vlákniny, prebiotika FOS a řepné dužiny pro podporu zdravého zažívání, vápník a glukosamin pro zdravé kosti a klouby, přirozený zdroj mastných kyselin omega-6 a omega-3 pro zdravou kůži a srst, L-karnitin, který pomáhá s udržením váhy a antioxidanty, vitamin E pro podporu imunitního systému. Naše unikátní granule ve tvaru šestiúhelníku s přídavkem DentaDefense také pomáhají s udržováním čistých a zdravých zubů. Pokročilá výživa pro velké dospělé psy se zaměřením na podporu optimálního tělesného stavu a celoživotní pohodu.

Výhody krmiva Eukanuba Adult Large:

  • superprémiová kvalita
  • pro dospělé psy velkých a obřích plemen (váha v dospělosti nad 25 kg; věk 1 - 6 let)
  • pro psy s citlivým zažíváním
  • podpora zdravé kůže a srsti
  • podpora zdravých kloubů
  • podpora celkové imunity
  • podpora dentální hygieny

Balení: 15 kg + 3 kg ZDARMA
Příchuť: kuře
Určení: velcí a obří dospělí psiRecenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit