MENU

Elektr. odpuzovač klíšťat Arpalit Dog pro psy 1ks

Elektrorepelent je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku.

EAN: 8594013703055 ID: 7831

Cena: 586 Kč
Dostupnost: Skladem (10ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.3.2024
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 48 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Veterinární technický prostředek Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku. Používá se i pro starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, v době laktace, pro štěňata i pro zvířata pobývající v domácnosti. Elektronický repelent obsahuje mikročip, který vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Krátké ultrazvukové impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 m od zvířete a tím brání jeho napadení.

Návod k použití

Vyjměte přístroj z obalu a odstraňte červenou pojistku. Po 10 násobném zablikání LED světla se zařízení aktivuje. Otvor s mřížkou, odkud jsou ultrazvukové vlny vydávány, musí směřovat k tělu zvířet. Pro kontrolu funkce elektronického repelentu stiskněte tlačítko v úzkém otvoru (použijte tenký hrot) - rozsvícení LED žárovky signalizuje, že je zařízení funkční.

Bezpečnostní opatření

Zařízení je malé, dbejte zvýšené pozornosti při manipulaci u malých dětí. Chraňte Arpalit Dog elektronický repelent před poškozením v přítomnosti jiných zvířat. Chraňte před potopením ve vodě. Neotvírejte.

Způsob a podmínky skladování

V suchém prostředí při teplotě 5 - 25 °C.

Doba použitelnosti

10 měsíců - po aktivaci, 3 roky - bez aktivace baterie

 


 Recenze

  • Zákazník
  • +
  • -
  • Popis
  • Palec

Marcela Hejtmanová

Asi to opravdu funguje, náš vestík za necelý měsíc používání neměl zapité klíště, jenom jsme mu sundali nějaká lezoucí ... Blechu taky zatím žádnou nechytil.
Chybí mi bližší popis, třeba jestli je to vodotěsné ... ale pes už s tím vlezl do vody a funguje to dál, takže asi ano.

Zatím se to velice osvědčuje, pes je bez jedovatých chemikálií, nemusíme se bát, že si děti po hlazení neumyjou ruce a tak ...

Doporučuje

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit