MENU

Atlet prodrink 500ml

Tekutý doplněk stravy se sladidlem. Komplexní výživa kloubů s přírodním extraktem Boswellia serrata a vitamínem C pro zmírnění zánětu a bolesti.

EAN: 8594004861337 ID: 22393

Cena: 711 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
zítra u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.1.2024
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 62 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Tekutý doplněk stravy se sladidlem. Komplexní výživa kloubů s přírodním extraktem Boswellia serrata a vitamínem C pro zmírnění zánětu a bolesti.
ATLET prodrink je vhodný zejména na:
- výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
- zmírnění bolesti pohybového aparátu
- zlepšení pohyblivosti a pro větší fyzickou výkonnost
- zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
- prodloužení aktivního věku
- zlepšení celkové zdravotní kondice

Doporučujeme při zvýšených nárocích na pohybový aparát a pro maximální komfort kloubů. Je vhodný pro osoby s vyšším zatížením kloubu, jako jsou sportovci, osoby s nadváhou, těžce fyzicky pracující osoby, osoby po úrazech a pro starší generaci.

Vhodné rovněž pro sportovce, těžce fyzicky pracující osoby.
 - pohodlné dávkování
- příjemná ovocná chuť
- obsahuje moderní sladidlo sukralózu
- Glukosamin sulfát – VYŽIVUJE

Glukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

Chondroitin sulfát – VYŽIVUJE
Chondroitin sulfát je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

Hydrolyzovaný kolagen Gelita, Fortigel® – OBNOVUJE
Speciálně enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, neutrální chuti a zápachu. Kolagen tvoří přibližně 70 % hmoty chrupavky. Kolagen je hlavní bílkovinou kloubní elastické chrupavky, zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Nedostatek kolagenu vede k poruchám hybnosti a postupným degenerativním změnám.

Kyselina hyaluronová – OBNOVUJE
Kyselina hyaluronová se nachází ve všech pojivových tkáních včetně kloubů, kde tvoří hlavní součást synoviální tekutiny. Podávání normalizuje vlastnosti kloubní synoviální tekutiny, působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti. Jako mezikloubní kapalina plní úlohu kloubní lubrikace.

Methylsulfonylmethan (MSM) – PŮSOBÍ PROTIZÁNĚTLIVĚ A PROTI BOLESTI                                                               
Látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

Boswellia serrata – PŮSOBÍ PROTIZÁNĚTLIVĚ
Přírodní extrakt z kadidlovníku pilovitého působí podobně jako syntetická antirevmatika, tzn. protizánětlivě a proti bolesti. Tento přírodní extrakt nemá nežádoucí účinky na zažívací soustavu. Pravidelné užívání pomáhá působit preventivně proti destrukci kloubní chrupavky.

Vitamin C – ANTIOXIDANT
Velmi silný pomocník pro naše zdraví. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přispívá také k normální formaci kolagenu potřebného pro normální funkci kostí a chrupavek. Snižuje pocit únavy a vyčerpání.

Dávkování:
1 odměrku (20 ml) denně smíchat s 2 dl vody nebo ovocné šťávy.
Kúru je vhodné opakovat 3-4× ročně, započatou kúru nepřerušujte.


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit