MENU

Alavis Single MAXÍK pro psy 600g

Přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C.

EAN: 6216294019633 ID: 17099

Cena: 831 Kč
Cena pro 2 ks:815 Kč
Cena pro 3 ks:807 Kč
Cena pro 4 ks:798 Kč
Cena pro 5 a více kusů:790 Kč
Dostupnost: Skladem (6ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 31.12.2021
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 72 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

Alavis Single MAXÍK pro psy 600g

 • Množstevní sleva

Popis

ALAVIS™ SINGLE MAXÍK je veterinární přípravek pro psy, který obsahuje přírodní látku MSM - Methylsulfonylmethan, což je organicky vázaná síra.

ALAVIS™ SINGLE MAXÍK působí proti bolesti a zánětu, na relaxaci a regeneraci svalů, na zpevnění vazů a šlach, dále snižuje otoky, působí vasodilatačně a má pozitivní vliv na srst a kůži.

ALAVIS™ SINGLE MAXÍK obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci s vitaminem C.

ALAVIS™ SINGLE MAXÍK má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění jako doplněk léčby degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida).

ALAVIS™ SINGLE MAXÍK se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Rovněž ho lze jako doplněk úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů či v dermatologii pro vyšší kvalitu srsti, kůže a kožních derivátů.

Přípravek podávejte: při zánětu a bolesti kloubů, vazů, šlach a svalů pro snížení predispozic ke kloubním onemocněním (např. luxace patelly, dysplazie loketního či kyčelního kloubu) pro zkvalitnění srsti pro regeneraci a relaxaci svalů pro zpevnění vazů a šlach

 • Způsob použití: Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, zamíchá se s kouskem potravy anebo se nasype do krmiva či na granule.
 • Délka užívání: Není časově omezeno. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.
 • Skladování: Skladujte uzavřené v suchu při teplotě do 30°C. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Prvních 14 dní podávejte tuto dávku 2x denně, poté pokračujte podáváním doporučené dávky 1x denně, při chronických potížích dlouhodobě.

 • Obsah účinných látek v 1 balní 600g: Dimethylsulfonum (methylsulfonylmethan - MSM v koncentraci 99,97% 597 g, vitamin C 3 g.
 • Obsah: 600 g


Recenze

 • Zákazník
 • +
 • -
 • Popis
 • Palec

Jana Kneschke

snadné dávkování, netvrdne do hrudek během žraní, viditelné zlepšení srsti
žádné

pro velké plemena vhodné

Doporučuje

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

!!! OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V PRACOVNÍ DNY DO 14H S PLATBOU NA DOBÍRKU, PAYU, NEBO TWISTO, JSOU JEŠTĚ TEN DEN PŘEDÁNY DOPRAVCI !!!