MENU

Adaptil spray 60ml

Adaptil spray 60ml

EAN: 4607140040444 ID: 16542

Cena: 683 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 30.9.2025
+ - ks

Nákupem tohoto produktu získáte 56 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze

Adaptil spray 60ml

  • Akce

Popis

  • Adaptil pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u štěňat i dospělých psů, projevující se například: - destrukcí - znečisťováním bytu - hlasovými projevy (štěkání či vytí) - nadměrným olizováním (hlavně břicha a tlapek).
  • Přípravek poskytuje psům pocit bezpečí a jistoty v situacích, ve kterých by se mohli cítit ohroženi, jako například: - při ohňostrojích nebo bouřce - během návštěvy veterinárního lékaře - v přítomnosti cizích lidí - při nepředvídatelných událostech.

Také napomáhá v přizpůsobení se novému prostředí, jako může být odběr štěňat, nový majitel nebo přestěhování se do nového domu.

Sray je možné aplikovat na povlečení, uvnitř přepravek pro uklidnění na cestách nebo v autě.

  • Složení: Syntetický psí „appeasing“ feromon (2 %), Excipient qs (100 g).
  • Použití: Adaptil Spray použijte cca 15 minut před požadovaným účinkem, než psa přivedeme do vystříkaného prostoru. Každý pes reaguje na přípravek jinak, ale účinek by měl trvat přibližně 1,5 - 2 hodiny.
  • UPOZORNĚNÍ - bezpečnostní opatření: Tento výrobek by neměl být přímo aplikován na zvíře nebo v jeho blízkosti. Spray by neměl zanechávat skvrny, ale vzhledem k možným použitým látkým v domácnosti je dobré před větší aplikací vyzkoušet přípravek na menší ploše, kde by případně skvrna nebyla vidět.

POZOR! Přípravek je hořlavý a dráždí oči.

Adaptil Spray je vyroben na alkoholové bázi, a neměl by být rozprašován v blízkosti zdrojů zapálení. Adaptil Spray by neměl být rozprášen na psa.Vyvarujte se vdechování aerosolu, nebo vniknutí aerosolu do očí nebo úst. V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte oči vodou a vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. V případě kontaktu s pokožkou okamžitě postižené místo omyjte mýdlem a vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc!

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit