Soutěž

Iphone 6 jako dárek pod stromeček od Dobré misky

 

O soutěži

Máme pro vás Iphone 6 pod stromeček. Chcete ho? Ano, tak to stačí jediné. Nakoupíte-li v období od 1. 12. 2017 do 15. 12. 2017 v e-shopu www.dobra-miska.cz nebo www.dobra-miska.sk alespoň za 1500,- Kč, budete zařazeni do slosování o iPhone 6 32GB Space Gray. Podmínkou je uvedení hesla “Soutěž” v poznámce objednávky. Uzávěrka soutěže je o půlnoci 15. 12. 2017. Soutěžící může v daném období nakoupit vícekrát a zvýšit tak svou šanci na výhru.

 

Pořadatel soutěže

DOBRÁ MISKA s.r.o., Karpatská 9, Brno 625 00, IČ: 02477432 (dále jen „Pořadatel“).

 

Trvání a místo soutěže

Soutěž bude zahájena od 1. 12. 2017 do 15. 12. 2017. Výsledky budou vyhlášeny 16. 12. 2017. Soutěž probíhá na území České republiky a Slovenska. Doručovací adresa pro zaslání výhry musí být v České republice či na Slovensku.

 

Průběh soutěže

Stačí nakoupit od 1. 12. 2017 do 15. 12. 2017 v našem e-shopu alespoň za 1500,- Kč a do poznámky napsat heslo „Soutěž“. Soutěžící může v daném období nakoupit vícekrát a zvýšit tak svou šanci na výhru.

 

Výherci a výhry v soutěži

Ze všech soutěžících, kteří splní uvedené podmínky vylosujeme jednoho výherce. Výherci bude výhra sdělena telefonicky nebo e-mailem následující den po skončení soutěže.

Výhru zašle pořadatel výherci přepravní společností Geis na vlastní náklady.

 

Všeobecné podmínky

Nutnou podmínkou účasti v soutěži a předání výhry je souhlas soutěžícího s pravidly. Nákupem projevuje každý účastník svůj souhlas s pravidly a zavazuje se je plně dodržovat.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí ve sporných otázkách vzniklých v souvislosti s průběhem a organizací soutěže. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv případné škody vzniklé v souvislosti s vyzvednutím a užíváním výher. Pořadatel si zároveň vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru jinou výhrou obdobného typu a hodnoty.

Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže soutěžící, které nesplňují podmínky soutěže nebo jinak odporují dobrým mravům či právním předpisům České republiky, případně mohou poškodit pověst pořadatele nebo tuto soutěž.

Tato pravidla soutěže úplně a jasně upravují soutěž „Soutěž o Iphone“ a jsou jediným dokumentem, který úplně a závazně upravuje pravidla soutěže.

Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv škody a rizika spojená s realizací výhry. Nemá vůči výhercům, kteří si nepřeberou svou výhru, žádné další závazky, než určují tato pravidla.

Obojky Foresto + dárky ZDARMA ZDE

Přihlášení / Registrace

0 položek v košíku

MENU