Plníme misky s Hill’sem

 

 

PODPOŘME SPOLEČNĚ PEJSKY V ÚTULCÍCH

Společnost Hill’s Pet Nutrition a internetový obchod www.dobra-miska.cz  se spojili pro dobrou věc a v rámci kampaně Adoptuj přítele podporují adopce zvířat z útulků. V letošní kampani podporujeme tři pejsky z každého útulku zapojeného do kampaně. Sdílením jejich příběhu a poutavého videa se snažíme najít jim novou milující rodinu. 

V rámci kampaně můžete pomoci s umístěním pejsků do nových rodin z těchto útulků:

ARCHA Centrum pro opuštěná zvířata při ZOO Liberec http://archa.zooliberec.cz/cz 

Jonáš pán zahrady 

  

Aktivní parťák Labi

 

Citlivá duše Charlie

               

JAK MŮŽETE POMOCI

Koupí produktu v rámci akce na eshopu http://www.dobra-miska.cz/plnime-misky-s-hill-s můžete také pomoci! Za každé zakoupené kilo krmiva daruje firma Hill’s misku krmiva do útulku. Pomáhejte s námi a pomozme změnit život mazlíčkům v útulcích. 

 

HILL’S POMÁHÁ DLOUHODOBĚ

V České republice aktivně podporujeme útulky a adopce zvířat z útulků. V roce 2017 jsme darovali více než 2,2 tun krmiva potřebným pejskům a kočičkám v útulcích napříč republikou. Jsme hrdým partnerem sbírky Modrý puntík Veterinární kliniky Vethope. Prostřednictvím dlouhodobých kampaní pod hlavičkou Hill’s Food, Shelter & Love se snažíme útulky a jejich svěřence zviditelnit a podpořit adopce.

Společnost Hill's Pet Nutrition aktivně podporuje opuštěné mazlíčky v útulcích po celém světě. Pod hlavičkou Hill's Food, Shelter & Love jsme celosvětově darovali krmivo v hodnotě více než 28 mil. dolarů, pomohli nalézt nový domov více než 8 000 zvířat a více než 100 000 zvířat je aktuálně krmeno produkty Hill's v útulcích po celém světě. 

V rámci kampaně Hill’s lze podpořit pomoci umístit do nových rodin pejsky také z těchto útulků:

Nalezenci-Šumaváci http://www.nalezenci-sumavaci.estranky.cz/

Black a Neli

   

Liga na ochranu zvířat Olomouc http://www.olomouckyutulek.cz/

Sára a Yogi

  

 

Věříme, že společně naplníme spoustu misek a uděláme tak chlupáčům radost :) 

 

 

 

 

15% sleva na produkty Hill's ZDE

Přihlášení / Registrace

0 položek v košíku

MENU