MENU

Hill's Feline kapsa Adult Young Sterilised Mix 12x85g

Krmivo pro mladé dospělé sterilizované kočky, chutné kousky v omáčce, s L-karnitinem a lysinem, podporuje zdraví ledvin a močového ústrojí. Hills Feline Young Adult Sterilised je vyvážené krmivo na každý den pro kastrované kočky

EAN: 0052742376608 ID: 11413

Cena: 287 Kč
Dostupnost: Skladem (více než 20ks)
v úterý u vás

Platí při platbě v hotovosti a PayU

Datum exspirace: 28.2.2020
ks

Nákupem tohoto produktu získáte 25 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Krmivo pro mladé dospělé sterilizované kočky, chutné kousky v omáčce, s L-karnitinem a lysinem, podporuje zdraví ledvin a močového ústrojí. Hills Feline Young Adult Sterilised je vyvážené krmivo na každý den pro kastrované kočky.
 
Obsahuje - 3x kuře, 3x losos, 3x pstruh, 3x krůta
 
Kuřecí:  kuře (26%), vepřové, kukuřičný škrob, tapiokový škrob, pšenice, celulóza, různé cukry, koncentrát rostlinné bílkoviny, minerální látky, sušené bílkoviny, sušená mrkev, sušená celá vejce, slunečnicový olej, rybí tuk, vitamíny, stopové prvky a beta-karoten. Barveno karamelem.  S lososem: Kuře, losos (4%), kukuřičný škrob, vepřové, rostlinný bílkovinný koncentrát, tapiokový škrob, celulóza, pšenice, různé cukry, minerální látky, sušená živočišná bílkovina, sušená mrkev, sušená celá vejce, vitamíny, rybí tuk, slunečnicový olej, stopové prvky a beta-karoten. Barveno přírodním karamelem.S krůtou: Kuře, krůta (5%), vepřové, kukuřičný škrob, tapiokový škrob, pšeničná mouka, celulóza, různé cukry, bílkovinný koncentrát z hrášku, minerální látky, sušená mrkev, sušená celá vejce, sušená živočišná bílkovina, slunečnicový olej, rybí tuk, stopové prvky, taurin a beta-karoten. Barveno přírodním karamelem.Se pstruhem: Kuře, vepřové, pstruh (4%), kukuřičný škrob, tapiokový škrob, pšeničná mouka, celulóza, bílkovinný koncentrát z hrášku, různé cukry, minerální látky, sušená mrkev, sušená živočišná bílkovina,  sušená celá vejce, slunečnicový olej, stopové prvky, vitamíny, taurin a beta-karoten. Barveno přírodním karamelem.
 
Kastrované kočky jsou třikrát více náchylné ke vzniku nadváhy a trpí problémy s močovým traktem.
Krmivo Hill's™
Science
 Plan™ Sterilised Cat Young Adult je vytvořeno k vyplnění potřeb
kastrovaných koček. Obsahuje klinicky ověřené antioxidanty a jedinečnou
weight management formuli.

 Hlavní výhody

- Jedinečná WMF (weight management formula) ke spalování tuků a budování svaloviny.

- Kontrolovaná hladina minerálů k podpoře zdraví močového traktu.

- Vysoce stravitelné ingredience pro optimální absorpci živin.

- Skvělá chuť díky vysoce kvalitním surovinám. 100% garantováno.
 
 


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

Calibra + BAREL ZDARMA ZDE