MENU

Hill's Fel. Y/D konz. 156g

Podpora koček s hypertyreózou

EAN: 0052742149608 ID: 1178

Cena: 33 Kč
Dostupnost: Není skladem
Datum exspirace: 31.3.2020

Nákupem tohoto produktu získáte 3 bonusových bodů

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Indikace:

  • Podpora koček s hypertyreózou

Není určeno pro:

  • Rostoucí koťata
  • Březí nebo kojící kočky

Doplňující informace:

UPOZORNĚNÍ - jedná se o doporučený návod; vždy zvažte své klinické zhodnocení před učiněním doporučení pro konkrétního pacienta:

  • Proveďte základní vyšetření před zahájením nutričního managementu. Pokud se u pacienta rozhodnete pro nutriční management, je odborníky doporučováno přerušit podávání léků před převedením na y/d™ Feline.
  • Většinu koček převádějte na krmivo v průběhu 7 dní; některé mohou vyžadovat delší převedení (několik týdnů). Kočky s jiným souběžným onemocněním by měly být velmi pečlivě monitorovány.
  • Protože jód přijatý z jiných zdrojů - pamlsky, další krmiva, atd. - může omezovat účinnost výživy se sníženým obsahem jódu, je nezbytně nutné, aby byl Váš pacient s hypertyreózou krmen výhradně krmivem Prescription Diet™ y/d™ Feline.
  • U některých koček může dojít k přechodnému zvýšení hladiny TT4 (zřídka spojeno s návratem klinických příznaků), což bývá obvykle vyřešeno, jakmile kočka dostává y/d™ Feline jako jediný zdroj výživy po dobu 4-8 týdnů. Pokud jsou ve 12. týdnu hladiny stále vysoké, zhodnoťte spolupráci majitele. U koček se souběžným onemocněním začněte s konrolními prohlídkami ve 2. a 4. týdnu po kompletním převedení na nové krmivo.
  • Každých 6 měsíců by měla být provedena kontrolní prohlídka. U koček se souběžným onemocněním by měla být prováděna častěji.

Játra, vepřové, kuře, kukuřice, pivovarská rýže, živočišný tuk, vitamíny, proteinový hydrolyzát, celulóza, minerální látky, stopové prvky, rybí tuk, L-karnitin.

Pomáhá upravit zdravotní stav Vaší kočky během 3 týdnů normalizací produkce množství hormonů štítné žlázy.**

**Pokud je podáváno jako jediný zdroj výživy.

Klíčové výhody

- Skvělá chuť, kterou bude Vaše kočka milovat.
- Podporuje zdraví ledvin díky kontrolované hladině fosforu a nízkému obsahu sodíku.

- Viditelné zlepšení kůže a srsti.

 



Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

Calibra + BAREL ZDARMA ZDE