Francodex Šampon repelentní Fruity pes, kočka250ml new

Repelentní šampon proti hmyzu vyrobený z extraktu z margózy a pyrethra, přírodního odpuzovače hmyzu, chrání proti jakémukoliv napadení parazity. Jeho jemné složení s čisticími účinky na rostlinné bázi lze používat dle potřeby.

EAN: 3283021752258 ID: 21275

Tento produkt se již neprodává

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Repelentní šampon proti hmyzu od Francodex vyrobený z extraktu z margózy a pyrethra, přírodního odpuzovače hmyzu, chrání proti jakémukoliv napadení parazity. Jeho jemné složení s čisticími účinky na rostlinné bázi lze používat dle potřeby.
Obnova: Složení šamponu pomáhá obnovit lipidový film na povrchu kůže.
Původ: 95 % složek v tomto přípravku je přírodního původu a 10 % jsou suroviny z ekologického zemědělství. Díky vůni oleje monoi je jeho používání příjemné!
Návod: Před použitím lahvičku protřepejte. Důkladně navlhčete tělo zvířete teplou vodou, vyhněte se očím a tlamě. Naneste šampon (5–10 ml) a přípravek rovnoměrně vmasírujte. Ponechte několik minut, poté důkladně opláchněte čistou vodou. Nepoužívejte pro štěňata a koťata mladší než 3 měsíce nebo během těhotenství a kojení.
Složení: VODA-květinová voda HAMAMELIS virginiana*-Lauryl sulfát amonný-kokamidopropylbetain -chlorid sodný-koko glukosid-glyceryloleát-Lauryl glukosid-STEARYL CITRÁT-margosa EXTRAKT (CAS n°84696-25-3): 0,05%-pyrethrum EXTRAKT 50% (CAS no 8003-34-7)0,04%-VŮNĚ-KYSELINA CITRONOVÁ-sorban draselný-BENZOAN SODNÝ-benzylalkohol-LIMONEN (*Suroviny z ekologického zemědělství)
Biocidní přípravky používejte se zvýšenou opatrností
 

 


Recenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

POZOR na blechy, klíšťata a ostatní potvůrky. Bio Kill v akci ZDE!

Přihlášení / Registrace

0 položek v košíku

MENU