Francodex Šampon repelentní Fresh pes, kočka 250ml new

Repelentní šampon proti hmyzu vyrobený z extraktu z margózy, přírodního odpuzovače hmyzu, chrání proti jakémukoliv napadení parazity. Jeho jemné složení s čisticími účinky na rostlinné bázi lze používat dle potřeby.

ID: 18586

Tento produkt se již neprodává

Jak jsou zákazníci spokojeni s tímto produktem? Recenze


Popis

Francodex Šampon repelentní Fresh pes, kočka 250ml new
Repelentní šampon proti hmyzu vyrobený z margóza a pyrethrum extraktů - přírodních repelentů. Chrání proti jakémukoliv napadení parazity. Jeho jemné složení s čisticími účinky na rostlinné bázi lze používat dle potřeby. Obnova: Složení šamponu pomáhá obnovit lipidový film na povrchu kůže. Původ: 95 % složek v tomto přípravku je přírodního původu a 10 % jsou suroviny z ekologického zemědělství. Díky svěží vůni je jeho používání příjemné!

Návod: Před použitím lahvičku protřepejte. Důkladně navlhčete tělo zvířete teplou vodou, vyhněte se očím a tlamě. Naneste šampon (5-10 ml) a přípravek rovnoměrně vmasírujte. Ponechte několik minut, poté důkladně opláchněte čistou vodou. Nepoužívejte pro štěňata a koťata mladší než 3 měsíce nebo během těhotenství a kojení.

Upozornění: P101-Při konzultaci s lékařem mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. P102-Uchovávejte mimo dosah dětí. P103-Před použitím si přečtěte etiketu. P305+P351+P338 - Pokud zasáhne oči -vyplachujte opatrně vodou po několik minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou používány. Pokud potíže přetrvávají - vyhledejte lékaře. EUH208 - obsahuje olej z máty (Mentha Piperita)(8006-90-4). Může vyvolat alergickou reakci. Likvidujte obsah/obal v souladu s místními předpisy.
Biocidní přípravky používejte se zvýšenou opatrností

Složení: VODA-květinová voda HAMAMELIS virginiana*-Lauryl sulfát amonný-kokamidopropylbetain -chlorid sodný-koko glukosid-glyceryloleát-Lauryl glukosid-STEARYL CITRÁT-margosa EXTRAKT (CAS n°84696-25-3): 5 %-VŮNĚ-KYSELINA CITRONOVÁ-sorban draselný-BENZOAN SODNÝ-benzylalkohol-LIMONEN (*Suroviny z ekologického zemědělství) Biocidní přípravky používejte se zvýšenou opatrností

Výrobce: Francodex Santé Animale, CS 10105 - 06513 CARROS Cedex - France Distributor: Henry Schein s.r.o Palackého třída 163, 612 00 Brno, www.henryschein.czRecenze

Chcete tento produkt hodnotit?

Musíte se přihlásit

POZOR na blechy, klíšťata a ostatní potvůrky. Bio Kill v akci ZDE!

Přihlášení / Registrace

0 položek v košíku

MENU